Rosja – Finlandia: Typy bukmacherskie – 16 czerwca

Czas na spotkania w drugiej rundzie fazy grupowej Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Jedno z środowych pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy Rosją z Finami.

Finlandia – Rosja: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Finlandia – Rosja: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Trzeba powiedzieć, że Rosjanie kompletnie zawiedli przeciwko rywalizacji Belgii, w którym to starciu nie potrafili zagrozić rywalom. W dodatku szybko stracili dwie bramki. To pokazało, że defensywa nie jest zbyt mocna.

Finowie dosyć niespodziewanie wygrali pierwsze spotkanie, gdzie okazali się lepsi od Duńczyków. Jednak, jak dobrze wiadomo tamto spotkanie zakończyło się cieniu wypadku Eriksena.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Jednak nie dzisiaj nie wiadomo, że grają bardzo solidnie w defensywie. I niewątpliwie ich nastawienie podczas tego starcia nie powinno się zmienić. Podopieczni Czerczesowa zapowiedzi w meczach kontrolnych i trudno spodziewać się ich rewelacyjnej gry w defensywie.

Spotkanie Finlandia – Rosja można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Finlandia – Rosjaunder 2.51.6STS
Finlandia – RosjaBTTS – NIE1.66Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button