Salernitana – Lazio: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 15 stycznia (sobota)

Na dzisiaj, tj. sobotę 15 stycznia zaplanowano pierwsze spotkania dwudziestej drugiej kolejki włoskiej Serie A. Jedno z dzisiejszych starć będzie to mecz pomiędzy Salernitana z Lazio. Chyba nikogo tutaj nie zaskoczę twierdząc, że faworyt tego spotkania jest tylko jedne i jest nim ekipa gości.

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo w internecie

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo w internecie

Ciężko znaleźć tutaj atut przemawiający za ekipą gospodarzy. Od początku sezonu grają bardzo słabo i to w każdym elemencie. I co tutaj dużo mówić od początku sezonu są skazywani na porażkę.

Owszem udało im się podczas ostatniej rywalizacji wygrać mecz z Veroną. Jednak zaznaczyć jest trzeba, że w tamtym meczu nic wybitnego nie pokazali, gdzie byli wręcz tłem dla swoich przeciwników. Do tego trzeba zaznaczyć, że regularnie przegrywali ostatnie swoje mecze.

Z dużo lepszej strony prezentuje się ekipa Lazio, która co sezon walczy o czołowe miejsca na koniec sezonu. I niewątpliwie ma takie same ambicje i również i teraz. Owszem obecnie zajmują ósme miejsce. Lecz trzeba zaznaczyć, ze chcąc włączyć się w walkę o czołowe miejsca to podczas takich rywalizacji, jak ta dzisiejsza muszą wygrywać.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Potencjał, doświadczenie, klasę piłkarze na pewno mają za sobą. Do tego mają idealną okazję, aby zrewanżować się za ostatnie swoje potyczki, gdzie nie radzili sobie za dobrze. Jednak trzeba powiedzieć, ze ma kto ten zespół poprowadzić do zwycięstwa, ponieważ w swoich szeregach mają takich zawodników, jak chociażby Miliković Savić, Immobile, czy też Pedro.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną Lazio 3-0. I trzeba powiedzieć, że Rzymianie mają idealną okazję do powtórzenie tego wyczynu.

Spotkanie Salernitana – Lazio można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Salernitana – Lazio21.42STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button