Sao Paulo – Juventude: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 6 grudnia (poniedziałek)

Jedno z dwóch dzisiejszych pojedynków w rozgrywkach brazylijskiej Serie A będzie miało miejsce na Estádio do Morumbi, gdzie to o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Sao Paulo i Juventude. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Dobre typy na dzisiaj za darmo

Dobre typy na dzisiaj za darmo

Przynajmniej dla mnie faworytem tego spotkania są gospodarze, ale niewątpliwie nie będzie to łatwe spotkanie. Wynika to z tego, że oba zespoły wręcz sąsiadując ze sobą w ligowej tabeli. W nieznacznie lepszym położeniu są gospodarze, którzy zajmują czternaste miejsce z dorobkiem czterdziestu pięciu punktów. Dla porównania przyjezdni mają dwa oczka mniej.

Jednak trzeba powiedzieć, że oba zespoły, jak punktują to przede wszystkim ma to miejsce w meczach na własnym obiekcie. Na wyjazdach wygląda to już wyraźnie gorzej. I dzisiaj pod tym względem na pewno przewagę będą mieli gospodarze, którzy u siebie zanotowali sześc wygranych, dziesięciokrotnie przegrywali i trzy razy przegrali.

Sao Paulo to ekipa na pewno o większym możliwościach. Poza tym grają na własnym obiekcie i powinni to potwierdzić podczas tej rywalizacji” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Również trzeba powiedzieć, że gospodarze prezentują solidniejszą grę. Nie popełniają przede wszystkim takich błędów w defensywie co przyjezdni, którzy na przestrzeń ostatnich tygodni regularnie tracą bramki.

Śmiało trzeba powiedzieć, że ekipa Sao Pulo bardzo dobrze potrafi wykorzystać atut gry na własnym obiekcie, gdzie radzi sobie solidnie. Przede wszystkim oprócz starcia z Flamnego grali całkiem przyzwoicie i to z tak solidnymi zespołami, jak Corinthias, czy też Internacional.

Spotkanie  Sao Paulo – Juventude można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Sao Paulo – Juventude 11.48STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button