Sassuolo – Juventus Typ dnia – niedziela (10 lutego)

Jedno z niedzielnych pojedynków we włoskiej Serie A będzie miało miejsce na Mapei Stadium – Città del Tricolore, gdzie to Sassuolo podejmie Juve. Nie da się ukryć tego, że faworytami są piłkarze Dumy Katalonii i bez żadnych problemów powinni wygrać ten bój.

Sassuolo to zespół, który w najlepszym przypadku może walczyć o miejsca w środku stawki. Obecnie ta ekipa sklasyfikowana jest na jedenastej pozycji z dorobkiem trzydziestu punktów. Piłkarze Sassuolo grając w tym sezonie na Mapei Stadium – Città del Tricolore zanotowali cztery wygrane, pięciokrotnie remisowali oraz raz razy przegrywali.

Juve to aktualny lider Serie A z dorobkiem sześćdziesięciu punktów. Piłkarze Starej Damy na wyjazdach zanotowali dziewięć wygranych i tylko raz przegrali. Warto jest podkreślić, że Juve jest to jedyna drużyna w lidze, która nie przegrała żadnego spotkania.

„Nie da się ukryć, że ten pojedynek ma jednego faworyta. Są nim goście i każdy inny wynik niż ich wygrana będzie sporą niespodzianką.” – pisze ekspert portalu Betonline.net.pl

Przebieg tego pojedynku nie jest trudny do przewidzenia. Przez większość czasu przy piłce będzie ekipa Juventusu. Pod względem taktycznym i jakości gry Stara Dama przewyższa gospodarze przynajmniej o jedną klasę.

Obecna dyspozycja tych ekip również przemawia za Juventusem. Stara Dama wygrała trzy z pięciu pojedynków. A jak zobaczymy na historię tego zespołu w tym sezonie, to jak traciła punkty to w kolejnym spotkaniu zdobywali trzy punkty. A przed tygodniem ten zespół sensacyjnie zremisowali z Parmą 3-3.

Sassuolo natomiast w pięciu pojedynkach wygrali tylko jeden z pięciu pojedynków. Jednak ten zespół ma poważne problemy w defensywie, gdzie goście nie mają żadnych problemów ze strzeleniem im bramek.

Reasumując, wszystkie znaki na niebie i ziemi w roli zdecydowanego faworyta stawiają gospodarzy. Stara Dama nie powinna mieć większych problemów z wygraną.

Spotkanie Sassuolo – Juventus można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Sassuolo – Juventus21.42Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button