Shapovalov – Harris: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 26 marca (sobota)

Już dzisiaj, tj. 26 marca czekają nas koleje mecze w ramach drugiej rundy turnieju ATP w Miami. Jedno z dzisiejszych konfrontacji będzie to mecz, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią się Denis Shapovalov i Lloyd Harris. Zobacz darmowe typy na tą rywalizację.

Darmowe typy bukmacherskie na ATP Miami

Darmowe typy bukmacherskie na ATP Miami

Owszem bilans spotkań bezpośrednich jest na korzyść Harris 2-0. Lecz w dzisiejszym meczu trudno spodziewać się mi innego wyniku niż zwycięstwo Denisa.

Po pierwsze jest to zawodnik o znacznie większym potencjale, możliwościach, czy też doświadczeniu. Stać jest tego na bardzo dobrą jakość w grze. Fakt, że chociażby obecnie zajmuje czternastą pozycję jest tego najlepszym dowodem.

Kolejny istotny czynnik to gra w tym sezonie. Osiąga znacznie lepsze wyniki, jak chociażby półfinał w Dubaju. Tego nie można powiedzieć o Harrsie, który w 2022 roku nie wygrał więcej niż jedno spotkanie w turnieju!

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Shapovalov do teogw Miami pokazywał, że gra mu się dobrze. W tym roku broni wyniku z trzeciej rundy. Lecz wcześniej udało mu się dojść chociażby do półfinału! Herris podczas pierwszej rundy w tym turnieju ograł Bagnisa pewnie 2-0. Lecz rywal był zdecydowanie słabszy.

Reasumując, to wszystko sprawia, że dla mnie faworyt tej rywalizacji jest tylko jedne i rzecz jasna jest im Denis, który to według mnie powinien dosyć pewnie wygrać ten mecz.

Spotkanie Shapovalov – Harris można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Shapovalov – Harris11.45STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button