Skalica – Levice: Typy i analiza – 6 października (środa)

Czas na spotkania szóstej kolejki słowackiej 1 ligi. Jedno z środowych pojedynków będzie to mecz pomiędzy Skalicą z Levice. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe typy na dzisiaj z hokej na lodzie

Darmowe typy na dzisiaj z hokej na lodzie

Faworytami tej rywalizacji niewątpliwie sa gospodarze, którzy przede wszystkim są bardziej doświadczoną drużyną, a także posiadają większy potencjał. Obecnie w czterech meczach zgromadzali siedem punktów.

Śmiało można powiedzieć, że jednym z ich atutów jest gra ofensywa. Stwarzają sobie podczas każdego spotkania ich sporą ilość i zamieniają na bramki. Obecnie tylko cztery drużyny w lidze strzeliły od nich więcej bramek.

Patrząc kadrowo to również lepiej wygrają gospodarze, którzy w swoich szeregach mają takich zawodników, jak m.in. Janac, Hujsa, Jasa, czy też Stumpf, których spokojnie stać jest tutaj na zdobycie punktów.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Drużyna Levice dużo gorzej się spisuje. Obecnie mają zaledwie trzy punkty na swoim koncie i jedynie wyprzedzają rezerwy ekipy Slovana Bratysława! I trzeba powiedzieć, że nic nie zapowiada nagłej poprawy. Tym bardziej, że jest to drużyna, która do tej pory strzeliła najmniej bramek.

Spotkania Skalica – Levice  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Skalica – Levice11.45STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button