Skuteczne typy na dzisiaj z tenisa – 3 sierpnia (wtorek)

O awans do drugiej rundy turnieju ATP w Washingtonie we wtorek powalczą ze sobą Elias Ymer z Jordanem Thompsonem. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Pewniaki za darmo z tenisa na dzisiaj

Pewniaki za darmo z tenisa na dzisiaj

Ymer to zawodnik, który trzeba powiedzieć, że na poziomie turniejów rangi ATP nie prezentuje się za dobrze. Lepiej na pewno mu idzie w challengerach.

Jednak trzeba dodać, ze Ymer preferuje grę przede wszystkim na mączce i to na tej nawierzchni osiąga swoje najlepsze sukcesy. Podczas ostatnich lat radził sobie niezwykle przeciętnie na tej nawierzchni i nie spodziewam się, aby coś mogłoby się zmienić.

Dużo lepiej radzi sobie na pewno Thompson, który podczas ostatnich spotkań radził sobie całkiem dobrze. Bowiem grając w Los Cabos oraz Atlancie dochodził do ćwierćfinałów. I na pewno będzie chciał zaprezentować się również z dobrej strony podczas tego turnieju.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Niewątpliwie bardzo duży atut to własne podanie. Dobrze serwuje, gdzie to cieżko przełamać Grając nawet w TB był wstanie regularnie wygrywać. Po ostatnich swoich występach na pewno czuje się pewnie i będzie chciał to potwierdzić podczas tego starcia.

Spotkania Ymer – Thompson można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Ymer – Thompson21.51BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button