Southampton – Manchester City – Typ dnia 5 lipca [niedziela]

Jesteśmy już na ostatniej prostej w angielskiej Premier League. Jedno z niedzielnych spotkań w tych rozgrywkach będzie to rywalizacja pomiędzy Southampton z Manchesterem City. Śmiało można powiedzieć, że zdecydowanymi faworytami tego meczu są Obywatele, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Gospodarze za cel niewątpliwie mają utrzymanie się w lidze i można śmiało powiedzieć, ze niewiele im brakuje, aby to osiągnąć. Bowiem obecnie mają już trzynaście punktów przewagi nad strefą spadkową. Owszem w ostntich dniach wygrali dwa mecze. Jednak zbytnio dużej uwagi do nich nie można „przykuwać”, ponieważ okazali się lepsi od Norwich oraz Watford, które to zespoły zajmują miejsca przecież w dolne części ligowej tabeli.

Głównym problemem Świętych w tym sezonie jest obrona. W tym elemencie spisują się bardzo słabo. Rywale nie mają najmniejszych problemów ze strzeleniem im bramek. Podczas ostatniego swojego pojedynku grali z Watfordem, która to drużyna potrafiła stwarzać sobie sytuacje bramkowe. Dodać trzeba, że Święci nie potrafią zbyt długo utrzymywać się przy piłce.

Śmiało można powiedzieć, że będzie to bardzo wyraźnie widać podczas pojedynku z Manchesterem City. Bowiem to właśnie Obywatele będę dyktować tempo tego pojedynku. Nie da się ukryć również faktu, że ekipa Guaurdioli jest pod każdym względem zdecydowanie mocniejszym zespołem od rywali.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Chociaż też trzeba nadmienić, że mają spore problemy z regularnością.Bowiem potrafią zagrać dobry mecz i pewnie go wygrać, by w kolejnym swoim starcu stracić punkty z niżej notowanym rywalem.Lecz nie da się ukryć, że w ostatnim meczu i to w bardzo ładnym stylu pokonali Liverpool 4-0.

Obywatele mają raczej pewne wicemistrzostwo Anglii, ale trzeba też zaznaczyć, że chcąc poprawić swoje statystyki i pokazać, że ich stać na regularnie wygrywanie meczy. Bowiem w tym sezonie podopieczni Guardioli nie raz zawodzili.

Reasumując, śmiało można powiedzieć, ze wszystkie atut ekipa Manchesteru City ma po swojej stronie. Jeśli podopieczni Guardioli nie zlekceważą swoich rywali przeciwników to śmiało mogą ten mecz wygrać i to kilkoma bramkami.

Spotkanie Southampton – Manchester City można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Southampton – Manchester City21.33BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button