Southampton – Norwich: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 25 lutego (piątek)

Już w najbliższy piątek rozpocznie się dwudziesta siódma kolejka angielskiej Premier League. Jedno z tych potyczek będzie to rywalizacja pomiędzy Southampton z Norwich. Faworytami tego spotkania niewątpliwie są gospodarze i to właśnie oni powinni zdobyć komplet punktów w tej potyczce.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Norwich trzeba powiedzieć, że jeszcze przed rozpoczęciem sezonu była skazywana na porażkę. Jest to ekipa, które prezentuje się bardzo słabo w każdym elemencie i nic nie zapowiada tutaj żadnej poprawy. Prezentują się bardzo przeciętnie w każdym elemencie.

Poza tym do dzisiejszej rywalizacji przystąpią po dosyć bolesnych porażkach z Manchesterem City oraz Liverpoolem, w których to meczach nie mieli zbyt dużo do powiedzenia. Trzeba też powiedzieć, że pod względem fizycznym również znacząco odstają od swoich rywali.

Southampton można powiedzieć, że po nieco gorszym dla siebie okresie radzi sobie na przestrzeni ostatnich spotkań całkiem dobrze. W ostatniej serii pokonali Everton 2-0, gdzie to byli zdecydowanie mocniejszą ekipą od swoich przeciwników.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Świeci niewątpliwie dużo lepiej operują piłkę, a także kreują bardzo dużo ilość sytuacji bramkowych, które potrafią zamienić na bramki. Stać jest ich na dobrą dobrą grę przez całą rywalizację. Poza tym pod względem kadrowym również lepiej wyglądają na tle swoich przeciwników, gdzie to w każde mają takich piłkarzy, jak Ward Porowse, Adams, Broja, czy też Redmond.

Reasumując, dużo więcej atutów jest po stronie gospodarzy. Świeci, jeśli zagrają na swoim poziomie to spokojnie mają możliwości na zwycięstwo w tej rywalizacji.

Spotkanie Southampton – Norwich można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Southampton – Norwich11.53STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button