Stal Nysa – AZS Olsztyn: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 7 marca (poniedziałek)

Na poniedziałek 7 marca zaplanowano ostatnie spotkanie w ramach siatkarskiej Plusligi. Jedyny dzisiejszy pojedynek będzie to starcie pomiędzy Stalą Nysa i AZS Olsztyn. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Trzeba powiedzieć śmiało, że trudno spodziewać się tutaj innego wyniku niż wygrana gości. Bowiem gospodarze od początku sezonu zawodzą na całej lini i nic tutaj nie zapowiada nagłej poprawy.

Na przestrzeni ostatnich pięciu meczy zawodnicy Stali wygrali zaledwie raz i to dopiero po TB z Ślepskiem. W pozostałych potyczkach regularnie musieli uznać wyższość przeciwników.

Tego natomiast nie możną powiedzieć o zespole AZSu, który regularnie punktuje i walczy i nawet o czwarte miejsce. Goście tracą tylko pięć punktów do Aluronu, a mają dwa mecze zaległe! I już dzisiaj mogą znacząco się zbliżyć do rywali.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Poza tym goście znajdują się w dobrej dyspozycji, ponieważ na przestrzeni ostatnich potyczek regularnie punktowali. Do dzisiejszej rywalizacji przystąpią po zwycięstwach z GKSem, Lublinem, Lubinem oraz Radomiem. A dzisiaj przyjdzie im zmierzyć się z jeszcze słabszym przeciwnikiem.

Spotkanie Stal Nysa – AZS Olsztyn można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Stal Nysa – AZS Olsztyn11.33STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button