STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Bardzo ciekawą ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher STS online. Typerzy regularnie za przegrany kupony mogą liczyć na zwrot stawki.

Pewny bonus do 50 PLN od STS co tydzień.

Pewny bonus do 50 PLN od STS co tydzień.

Trzeba powiedzieć, że akcja „Tygodniowy Cashback” jest to nowość na polskim rynku. Bowiem regularne typerzy mogą odzyskać przynajmniej swojej stawki za przegrany kupony.

Na uwadze trzeba mieć, ze chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Poza tym wspomniana akcja trwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

STS zmniejsza przegrane graczom za obstawienie meczy:

W ramach oferty promocyjnej „Tygodniowy Cashback” dopuszczone są jedynie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO. Mogą na nich znajdować się dowolne zdarzenia, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie. W dodatku mogą one być z oferty przedmeczowej i „na żywo”.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Na koniec każdego tygodnia zostanie dokona suma stawek za przegrane kupony i bukmacher STS przyzna bonus o wartości 20% tej kwoty. Maksymalnie każdy typer może otrzymać nawet 50 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi na sam początek darmowe 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Wystarczy założyć konto i wpisać w formularzu kod promocyjny –>> BETONLINE.

To sprawi, że na kolejne środki typer będzie mógł liczyć po dokonaniu swojego pierwszego depozytu. Wówczas otrzyma premię jej równowartości, aż do 1200 PLN.STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button