Tenis: Cristian – Rakhimova: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 8 listopada (poniedziałek)

Jedno z poniedziałkowych spotkań podczas turnieju ATP w Linz będzie to rywalizacja, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią się Adina Cristian z Kamillą Rakhimovą. Chyba tutaj nikogo nie zaskoczę twierdząc, że faworytką tego starcia jest ta pierwsza zawodniczka.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Owszem różnica w rankingu WTA pomiędzy tymi zawodniczkami nie jest zbyt duża. Cristian zajmuje setną pozycję, zaś Rakhimova sklasyfikowana jest sto siedemnastej lokacie. Jednak patrzą cna wyniki w hali to już one zdecydowanie przemawiają za moją faworytkę, która ma bilans 14/6, zaś Kamilla zanotowała solidnie po pięć wygranych i przegranych.

Warto jest dodać, że Cristian poniżej swojego poziomu podczas ostatnich tygodni nie schodzi. Patrząc na jej występ od początku września to jedyni w Portorozo odpadła w pierwszej rundzie, ale i tak po dobrym występie z Putinstevą. Natomiast w następnych swoich meczach dochodziła do ćwierćfinałów lub półfinałów.

Do tego turnieju przystąpi po udanym dla siebie na pewno turnieju w Cluj na hali. Trzeba powiedzieć, że nie miała tam łatwych rywalek, ale regularnie wygrywała mecze z wyżej notowanymi rywalami, jak Juvan, czy też Tomljanovic.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Tak dobrych występów trzeba powiedzieć, że Rakhimova nie notowała w ostatnich miesiącach. Bowiem od lipca jedynie podczas US Open zaprezentowała się z dobrej strony. W pozostałych swoich występach najlepiej dochodziła do drugiej rundy! W dodatku miało to miejsce w turniejach rankingi ITF!

Spotkania Cristian – Rakhimova można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Cristian – Rakhimova11.44STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button