Tenis: Fognini – Lenz – 23 lipca (wtorek)

We wtorek – 23 lipca o awans do kolejnej rundy turnieju w Hamburgu powalczą Fognini z Lenzem. Chyba trudno jest uwierzyć w inny wynik niż pewne zwycięstwo tego pierwszego, ponieważ różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża.

Evans – Jung: Typ i analiza

Evans – Jung: Typ i analiza

Fabio obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sklasyfikowany jest pod koniec czwartej setki! Patrząc na wyniki Włocha w tym sezonie to zanotował trzynaście zwycięstw na mączce i osiem razy ponosił porażkę. Lenz natomiast szesnaście razy wygrywał i siedem razy ponosił porażkę.

Fognini niewątpliwie jest to bardziej doświadczony zawodnik o większym potencjale i ograniu. Na mączce lubi grać i osiąga tam dobre wyniki. Poza tym można powiedzieć, że nie schodzi poniżej swojego poziomu. Gra regularnie i to bez żądnych większych „wpadek”. Przed tygodniem mogliśmy obserwować jest na kortach w Umag, gdzie to przegrał w pierwszej rundzie, ale udał pojedynek przez kontuzję. Widać, że był to jednak lekki uraz, jeżeli staje do tego turnieju.

A wato jest podkreślić, że występował ostatnio w mocno obsadzonych turniejach i poniżej trzeciej rundy tej zawodnik nie schodził. Warto jest podkreślić jego rezultaty jak chociażby French Open, gdzie doszedł do czwartej rundy, czy też Monte Carlo, gdzie to okazał się najlepszy!

„Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna. Lenz jak będzie wstanie nawiązać walkę z Włochem to już będzie spory sukces dla niego” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Jak zobaczymy na wyniki Włocha to ma dobre wspomnienia z Hamburgu. Ponieważ w 2013 roku wygrał tutaj imprezę, zaś dwa lata później doszedł do finału. Teraz na pewno liczy na podobny sukces!

Ciężko jest uwierzyć, żeby Lenz były wstanie nawiązać walkę z rywalem. Włoch musiałby popełniać dużą ilość błędów pod każdym względem. Na mączce jest to niezwykle trudno, ponieważ czuje się jak ryba w wodzie. Lens poza tym w ostatnim czasie grając cały czas na mączce odpadał niezwykle szybko. Ponieważ w Ludwingshafen, Braunschweing oraz Amersfoort odpadał za każdy razem. Przegrywając w dodatku z takimi zawodnikami jak chociażby Hearteis czy Sisjling.

kod promocyjny 2019 „KOD500”

Owszem Lenz sprawił dwie niespodzianki podczas tych eliminacji, gdzie to okazywał się lepszy od Magera od Dominguesa. Jednak teraz czeka go zdecydowanie trudniejsze zadanie pod każdym względem, więc trudno się spodziewać, żeby mógłby coś zdziałać.

Spotkanie Fognini – Lenz można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Fognini – Lenz11.31STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button