Tenis: Krajinovic – Auger Aliassime: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 10 listopada ( środa)

Przed nami spotkania drugiej rundy turnieju ATP w Sztokholmie. Jedno z dzisiejszych potyczek będzie to rywalizacja, w której to dojdzie do rywalizacji pomiędzy Filipiem Krajinovićem z Felixem Augerem Aliassime. Chyba tutaj nikogo nie zaskoczę twierdząc, że faworytami tego meczu jest ten drugi.

Skuteczne typy na dzisiaj z tenisa

Skuteczne typy na dzisiaj z tenisa

Owszem Filip łatwo na pewno tutaj się nie podda i będzie walczył o korzystny dla siebie wynik. Obecnie ten tenisita sklasyfikowany jest na czterdziestej drugiej pozycji. Natomiast Felix pomimo dopiero dwudziestu jeden lat już nie pokazał, ze ma ogromne możliwości i potencjał. Fakt, że zajmuje jedenastą pozycję w rankingu ATP jest tego najlepszym dowodem.

Auger na pewno czuje spory niedosyt po swoim występie w Moskwie, gdzie odpadł niespodziewanie w drugiej rundzie. Niewątpliwie liczył na zdecydowanie więcej. W związku z tym na pewno będzie chciał zanotować tutaj dobry wynik tym bardziej, że jest rozstawiony z numerem trzecim! A przeciętnie raz mogliśmy oglądać w ostatnim czasie solidne występy tego zawodnika, jak chociażby półfinał US Open, czy też ćwierćfinał w Wiedniu.

Filip trzeba powiedzieć, że ostatnio dobry wynik zanotował jedynie w Sofii ponad miesiąc temu. Wówczas doszedł do finału, ale w późniejszych swoich występach prezentował sie zdecydowanie gorzej. Bowiem chociażby w Moskwie, Wiedniu i Paryż przegrywał swoje mecze w pierwszych rundach i to bez żadnej wygranej.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Przynajmniej dla mnie faworytem tego spotkania jest Auger, który posiada zdecydowanie większe możliwości i też potencjał. Stać jest jego co tutaj dużo mówić na grę na wysokim poziomie przez całe spotkanie.

Spotkania Krajinovic – Auger Aliassime można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Krajinovic – Auger Aliassime21.47STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button