Tenis. Masters Toronto. Darmowe pewniaki na dzisiaj – 9 sierpnia (poniedziałek)

Jedno z poniedziałkowych spotkań podczas turnieju Masters w Toronto będzie to rywalizacja pomiędzy Johnem Isnerem z Alejandro Davidovich Fokina. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Isner – Davidovich Fokina: Typ i analiza

Isner – Davidovich Fokina: Typ i analiza

Pomimo, że różnica w rankingu pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć niewielka, bo wynosi tylko pięć miejsc. Jednak zdecydowanie więcej atutów na pewno po swojej stronie ma John.

Isner zdecydowanie lepiej radzi sobie na hardzie. I nie od dzisiaj wiadomo, że Amerykanin na betonie osiąga swoje najlepsze osiągnięcia. Natomiast jego przeciwnik, czyli Fokina preferuje przede wszystkim grę na clayu.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Isner do tego znajduje się w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ podczas swoich ostatnich występów notował bardzo dobre wyniki, gdzie w Los Cabos doszedł do półfinału, zaś w Atlancie wygrał całą imprezę. Fokina natomiast po dobrym występie w French Open notował zdecydowanie słabe wyniki.

Spotkania Isner – Davidovich Fokina można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Isner – Davidovich Fokina11.62STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button