Tenis: Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 15 lipca

Jedno ze spotkań drugiej rundy turnieju w Hamburgu będzie to rywalizacja pomiędzy Carlosem Taberner z Pablo Carreno-Busta. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo z tenisa

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo z tenisa

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora. Bowiem różnica klas jest dosyć wyraźna. Co najlepiej pokazuje ranking, gdzie Taberner zajmuje sto czternaste miejsce, zaś Pablo sklasyfikowany jest na czternastej lokacie!!

Owszem Taberner na poziomie turniejów rangi challenger jest wstanie zanotować całkiem dobre wyniki. Co zresztą potwierdzić w Aix w czerwcu. Jednak już w mocniej obsadzonych turniejach dużo to gorzej to wyglądało. Również można mieć sporo zarzutów do jego gry w tym turnieju.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Bowiem grając już nawet w eliminacjach z Masurem, gdzie był wyraźnym faworytem ostatecznie wygrał 2-1, gdzie był blisko przegranej. Również takim samym rezultatem zakończyło się jego spotkanie z Lopezem, gdzie był zdecydowanym faworytem to ostatecznie wygrał 2-1.

Carreno-Busta na pewno liczy na dobry występ podczas tego turnieju. A trzeba powiedzieć, ze ma ku temu spore możliwości i potencjale Pokazał to chociażby w French Open, gdzie doszedł do trzeciej rundy, czy też na kortach w Mallorce, a tam zanotował półfinał!

Spotkania Taberner – Carreno-Busta można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Taberner – Carreno-Busta21.35BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button