Tenis: Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 19 lipca

Jedno z dzisiejszych spotkań podczas turnieju w Umag będzie to mecz, gdzie po przeciwnych tronach siatki pojawią się Stefano Travanagalia z Jaume Munerem. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo z tenisa

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo z tenisa

Owszem różnica w rankingu pomiędzy tymi zawodnikami może nie jest zbyt duża, ponieważ Travangalia sklasyfikowany jest na dziewięćdziesiątej pierwszej pozycji, zaś Munas na sześćdziesiąte siódmej.

Jednak co najważniejsze Jaume zdecydowanie lepiej radzi sobie na clayu. Prezentuje dużo lepszą dyspozycję i jakość. Do tego osiąga dobre wyniki, jak chociażby półfinał w Parmie. Do tego, jak przegrywał swoje mecze. m.in. z Ivashką, czy też Kohlschreiberem to radził sobie dobrze.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Travanglia póki co w tym sezonie wygrał cztery mecze i dwa razy więcej ich przegrał. Do tego nic dobrego o jego grze nie mnożna powiedzieć. W ostatnich dziesięciu swoich starciach wygrał tylko dwukrotnie. A jego największe ostatnie dokonania to druga runda w Mallorice i Rzymie.

Spotkania Travaglia – Munar można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Travaglia – Munar21.65BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button