Tenis: Wawrinka – Federer – 12 marca

Przed nami spotkania trzeciej rundy turnieju Indian Wells. Bardzo ciekawe spotkanie zostanie rozegrane pomiędzy Wawarinką, a Federerem. Znacznie lepszym i bardziej doświadczonym zawodnikiem jest ten drugi i o Feederer zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

tenis typy
Wawrinka – Federer – Darmowy typ i analiza

Wawrinka – Federer – Darmowy typ i analiza

Obaj zawodnicy bardzo dobrze się znają. Nie tylko, ze pochodzą ze Szwajcarii, ale i to, że rozegrali między sobą bardzo dużą ilość spotkań bezpośrednich. Jednak zdecydowanie te mecze przemawiają za Rogerem. Federer wygrał, aż dwadzieścia trzy pojedynki ze „Staśkiem” i zaledwie trzykrotnie przegrywał. W 2018 roku obaj zawodnicy grali ze sobą w Cincinnati, wówczas wygrał Roger 2-1. Jednak był to zacięty pojedynek przede wszystkim w dwóch pierwszych setach, które kończyły się po Tie-breaku.

Jak zobaczymy na wyniki obu zawodników to bardziej przemawiają one za Federem, który m w tym roku już jedno trofeum. Ponieważ na początku marca okazał się najlepszy podczas turnieju w Dubaju, gdzie to wygrywał mecze z takimi zawodnikami jak Coricem, Verdasco czy Tsitsipasem. Szwajcar wziął rewanż za młodym Tsistsi za pojedynek z Australian Open, gdzie to odpadł dosyć sensacyjnie w czwartej rundzie!

Federer grał od drugiej rundy w tym turnieju, gdzie to w pierwszym swoim spotkaniu nie miał żadnych problemów z wygraną. Bez najmniejszych problemów wygrał swój mecz z Gojowczykiem. Można powiedzieć, że Roger w tamtym spotkaniu nawet się nie rozegrał na dobre. Teraz czeka go nie łatwe zadanie, ale też trzeba podkreślić, ze Fedex jest znacznie lepszym zawodnikiem na hardzie.

W dodatku Roger broni punktów z poprzedniego roku. Bowiem w 2018 roku doszedł do finału w tym turnieju. Jednak trzeba podkreślić, ze Ferdek bardzo dobrze sobie radzi w Indian Welss. Wysatczy zobaczyć na ostatnie jego występu. Od 2012 zaledwie raz nie grał w finale!

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

„Wawrinka radzi sobie bardzo dobrze w tym roku i to na hardzie. Ale Federer to Federer, który przewyższa swojego rodaka i to wyraźnie” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Popularny Stasiek na hardzie radzi sobie przyzwoicie w tym sezonie. Bowiem notuje całkiem dobre wyniki. Zanotował chociażby dwukrotnie ćwierćfinał w Doha oraz Acapulcu. Ale trzeba podkreślić, że ten zawodnik jakiś sensacyjnych rezultatów nie notuje. Co zresztą widać jest w tym turnieju. Bowiem mierzył się z Evansem oraz Fucsovicsem.

Owszem w obu tych spotkaniach okazał się lepszy, ale gra tego zawodnika była poniżej oczekiwań. Mimo, że był faworytem to oba mecze kończyły się w trzech setach. I tak naprawdę każda partia była niezwykle zacięta. A podczas tego boju ne może sobie pozwolić na żaden błąd, ponieważ Federer będzie wstanie go wykorzystać.

Reasumując, faworytem tego boju nie da się ukryć, że jest Federer. Mimo, że Stasiek to nie jest zawodnik do bicia to ciężko jest w to uwierzyć, aby ten pojedynek wygrał.

Spotkanie Wawrinka – Federer można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Wawrinka – Federer21.30Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button