TNS – Newtwon: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 19 listopada (piątek)

Przed nami spotkania czternastej kolejki walijskiej Cymru Premier. Jedno z piątkowych potyczkę będzie miało miejsce na Park Hall, gdzie to miejscowy zespół TNS podejmie Newtown. Chyba tutaj nikogo nie zaskoczę twierdząc, że faworytami są gospodarze i nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Można powiedzieć, że jest to mecz na szczycie, ponieważ zmierzą się ze sobą pierwsza z trzecią drużyną. Jednak trzeba powiedzieć, ze różnica punktowa jest dosyć spora, bo wynosi dziewięć punktów.

Dodać trzeba, że ekipa TNS co sezon walczy w europejskich pucharach i sięgają po tytuły Mistrzowskie. I obecny sezon pokazuje najlepiej, że różnica pomiędzy tymi zespołami jest dosyć spora.

TNS jest wyraźnym faworytem rywalizacji z Newtwon. I jeśli gospodarze zagrają na swoim poziomie to spokojnie powinni sięgnąć tutaj po komplet punktów” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Piłkarze TNS mają idealną okazję do rewanżu za ostatni swój występ, w którym to niespodziewanie przegrali z Aberystwyth 1-0. A przecież gospodarze są niezwykle dobrze zbilansowaną drużyną. Są wstanie dominować przez większość rywali i poniżej swojego poziomu nie schodzą.

Jeśli idzie o personalia obu zespołów to również zdecydowanie lepiej to wygląda po stronie gospodarzy, którzy w swoich szeregach, mają chociażby takich piłkarzy, jak McManus, Brobbel, Hudson, czy Wiliams.

Natomiast ostatnie tygodnie w wykonaniu zespołu Newtwon nie były za dobre. Bowiem oprócz pewnego zwycięstwa z Druids nic wybitnego nie pokazali. A wręcz przeciwnie prezentowali się poniżej swoich możliwości.

Spotkanie TNS – Newtwon można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
TNS – Newtwon11.34STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button