Totolotek zwiększa wygrane na europejskie puchary o 14%

W związku z powrotem do rozgrywek europejskich bukmacher Totolotek ma dla swoich graczy promocję. Ponieważ wystarczy zawrzeć kupon za minimum 20 PLN, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%.

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totolotek. A poza tym wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty. Aby wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wystarczy spełnić warunki, jakie stawia operator podczas trwania tej promocji.

Aby kupon wziął udział w promocji to musi znajdować się na nim przynajmniej jedno zdarzenie z oferty bukmachera na pojedynki w Lidze Mistrzów bądź Lidze Europejskiej. A na pewno jest, z czego wybierać, ponieważ oferta spotkań jest bardzo duża.

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kurs każdego zdarzenia na kuponie nie był mniejszy niż 1.06. Natomiast łączny kurs musi wynieść minimum 2.00.

Stawka kuponu wymagana przez bukmachera to 20 PLN. A środki musza pochodzić z konta głównego. Ponieważ bukmacher Totolotek wyklucza grania środkami bonusowymi bądź freebetami.

Bukmacher natomiast wyklucza kupony

  • zagrane systemem
  • środkami bonusowymi bądź freebetem
  • które zostały unieważnione

Spełniając powyższe warunki i fakt, że bukmacher rozliczy Twój kupon, jako wygrany to automatycznie wygrana zostanie zwiększona o 14%.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button