Trebic – Benetky: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 17 listopada (środa)

Jedno z dzisiejszych spotkań w czeskich rozgrywkach Chance Liga będzie to starcie pomiędzy ekipami Trebic z Benetky. Chyba nikogo tutaj nie zaskoczę twierdząc, że faworytami tej rywalizacji są gospodarze i nie powinni mieć oni zbyt większych problemów z wygranie tego spotkania.

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Różnica pomiędzy tymi zespołami trzeba powiedzieć, że jest ogromna. Gospodarze sklasyfikowani są na pierwszej lokacie z dorobkiem czterdziestu sześciu „oczek”. Natomiast ekipa Benetky uzbierała zaledwie dwadzieścia dwa punkty.

To również pokazuje, że te zespoły będą w tym sezonie grały o zupełnie inne cele. A mianowicie gospodarze za cel stawiają sobie grę o najwyższą fazę rozgrywek w Czechach. I póki co trzeba powiedzieć, że mają spore szanse na osiągnięcie tego celu.

Zespół Trbicu, jeśli zaprezentuje się tutaj na swoim poziomie to nie powinien mieć zbyt większych problemów z wygraniem tego starcia” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Trzeba powiedzieć, że gospodarze kapitalnie potrafią wykorzystać atut gry na własnej tafli lody. Bilans ośmiu wygranych i zaledwie jednej porażki i to po dogrywce jest tego najlepszy dowodem. Do tego są bardzo dobrze ułożony zespołem w każdej elemencie. W porównaniu do rywali mają bardzo szeroki skład, gdzie kto nie wchodzi daje pewny poziom. Obecnie najbardziej skutecznie zawodnicy w tym zespole to Nedvidek, Krlis, czy Psota.

Tyle dobrego na pewno nie można powiedzieć o przyjezdnych, który z pewnością będą w tym sezonie walczyć o utrzymanie się w lidze. Poza tym mają ogromne problemy w ataku, Zdobycie bramek przychodzi dla nich z wiekiem trudem. Obecnie są zespołem, który ma na koncie najmniej strzelonych goli!

Reasumując, dodać trzeba do tego dobrą dyspozycję gospodarzy i ich równy poziom. Gospodarze z taką grą, jaką prezentują od początku sezonu nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego starcia.

Spotkanie Trebic – Benetky można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Trebic – Benetky11.42STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button