Tunezja – Mali: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 12 stycznia (środa)

Przed nami kolejne spotkania w ramach pierwszej rundy Pucharu Narodów Afryki. Pierwsze środowe spotkanie zostanie rozegrane na Limbe Stadium, gdzie to Tunezja podejmie Mali.

Darmowe pewniaki z Pucharu Narodów Afryki na dzisiaj

Darmowe pewniaki z Pucharu Narodów Afryki na dzisiaj

Na samym początku można powiedzieć, ze stawka tego starcia jest dosyć wyrównana. Jednak nieznacznie większe szanse daję tutaj ekipie Mali.

Ostatnie spotkania w wykonaniu Mali były udane, ponieważ spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Świata wygrali swoją grupę, gdzie zgromadzili szesnaście punktów.

Tunezyjczycy grali w południe grudnia podczas Arab Cup, gdzie to doszli do finału. Lecz trzeba powiedzieć, że nic wybitnego przez całą imprezę nie pokazali. Przede wszystkim w ofensywie, gdzie to nie kreowali dużej ilości sytuacji bramkowych. W zaledwie jednym meczu i to z Omanem strzelili dwie bramki.

Nowy kod promocyjny w Superbet

Zdecydowanie lepiej radziła sobie ekipa Malii, która nie tylko kreowała dużo okazji bramkowych, ale je w dodatku wykorzystywali. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ w swoich szeregach mają ciekawych zawodników, jak Doumbia, Toure, czy też Coulibaly.

Spotkanie Tunezja – Mali  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Tunezja – MaliDNB 22.03STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button