Typ dnia 1 lipca [środa]

Przed nami derby Londynu. West Ham podejmie na własnym obiekcie ekipę Chelsea. Nie da się ukryć, że zdecydowanymi faworytami tego meczu są piłkarze The Blues, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraniem tego starcia.

West Ham – Chelsea: Typ i analiza

West Ham – Chelsea: Typ i analiza

Obie ekipy zajmują pozycje po dwóch odmiennych stronach w ligowej tabeli. Chelsea mając pięćdziesiąt cztery oczka sklasyfikowana jest na czwartej lokacie. Celem tego zespołu nie da się ukryć, że jest wywalczenie miejsc dających grę w Lidze Mistrzów podczas przyszłego sezonu.

Szanse na to jest spora w wykonaniu The Blloues, ale z drugiej strony ta ekipa nie może sobie pozwolić na stratę punktów z niżej notowanymi rywalami, jak West Ham. Nastroje w zespole Chelsea trzeba przyznać, że są bardzo dobre. Bowiem piłkarze tego zespołu wygrali dwa ostatnie mecze ligowe, w których to pokonywali Aston Villa i Man Utd.

Poza tym Chelsea w poprzednim sezonie chce walczyć znowu o Mistrzostwo Anglii. Każdy z zawodników musi walczyć o swoje miejsce w kadrze, ponieważ do klubu dochodzą inni czołowymi piłkarze, jak m.in. Werner.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

West Ham natomiast jedynie dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu od Aston Villi nie jest sklasyfikowany w strefie spadkowej. Młody w tym sezonie przede wszystkim mają ogromne problemy w defensywie. W tej formacji popełniają sporą ilość błędów. Rywale nie mają żadnych problemów ze strzeleniem im bramek.

Podczas dwóch ostatnich meczy zespół West Ham zanotował dwie porażki. Najpierw musieli uznać wyższość Wolves, zaś tydzień temu przegrali pojedynek z Tottehamem, gdzie to kompletnie odstawali od rywali. Fakt, że oddali zaledwie dwa celne strzały są tego najlepszym dowodem.

Reasumując, Chelsea jest dużo lepszym i mocniejszym zespołem od swoich rywali. Jeśli zagrają podczas tego pojedynku na swoim poziomie to śmiało można powiedzieć, że nie powinni mieć zbyt dużych problemów z wygraną.

Spotkanie West Ham – Chelsea można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
West Ham – Chelsea21.55BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button