Typ dnia 15 marca [niedziela]

Jedno z trzech dzisiejszych spotkań w lidze rosyjskiej – Premiera Liga zostanie rozegrane w Moskwie, a tam o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny CSKA z Ufą. Pomimo, że gospodarze w ostatnich tygodniach nie prezentowali się zbyt dobre to właśnie oni są faworytami tego meczu.

CSKA – Ufa: Typ i analiza

CSKA – Ufa: Typ i analiza

Gospodarze obecnie zajmują piąte miejsce mając trzydzieści pięć punktów. Trzeba przyznać, że ta ekipa chcąc walczyć jeszcze o drugie miejsce nie może sobie w żadnym wypadku pozwolić na stratę punktów. Bowiem tracą już sześc oczek do wicelidera. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ ta pozycja daje prawo gry w Lidze Mistrzów podczas przyszłego sezonu.

Ufa to obecnie dziewiąta ekipa w lidze z dorobkiem dwudziestu sześciu oczek. Jednak trzeba przyznać, ż eten drużynie ciężko będzie wywalczyć miejsca dające grę w europejskich pucharach, ponieważ już ten zespół traci dziewięć punktów do dziewiątej pozycji.

CSKA liczy niewątpliwie na przełamanie. Ku temu ma dobre możliwości, ponieważ rywal jak najbardziej jest do ogrania.” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Ekipa przyjezdnych na wyjazdach spisuje się bardzo słabo. Do tej pory wygrała dwa mecze, a pięciokrotnie remisowała oraz czterokrotnie przegrywała. Jednak styl gry nie jest trudno przewidzieć tej drużyny. Bowiem od samego początku piłkarze Ufy będą bronili dostępu do swojej bramki, a swoich szans będą szukać z kontry oraz stałych fragmentów gry. Jednak warto jest zaznaczyć, że ta ekipa do tej pory strzeliła cztery bramki.

Możliwości, potencjał oraz doświadczenie niewątpliwie przemawiają za gospodarzami, który to niewątpliwie liczą na komplet punktów, po tym jak regularnie tracili punkty. Tym bardziej, że ekipa CSKA ten mecz rozegra na własnym obiekcie, gdzie to do tej pory zanotowała pięć wygranych, dwukrotnie remisowali oraz trzykrotnie przegrywali.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Pod względem kadrowym również dużo lepiej to wszystko wygląda po stronie gospodarzy, którzy w swoich szeregach mają chociażby takich piłkarzy jak Vlasic, Chalov, Gogoua oraz Fernandes, których to spokojnie stać na strzelenie bramki w tym meczu.

Warto jest podkreślić, że jeszcze nigdy ekipa Ufy nie pokonała zespołu CSKA. W pięciu ostatnich meczach trzykrotnie lepsza była drużyna z Moskwy, zaś pozostałe dwa mecze zakończyły się remisem.

Reasumując, gospodarze na pewno chcąc walczyć o czołowe miejsca w tym sezonie to niewątpliwie, takie spotkania muszą wygrywać, a przede wszystkim CSKA liczy wreszcie na przełamanie się w porównaniu do ostatnich pojedynków, gdzie to mieli ogromne problemy z zdobyciem kompletu punktów.

Spotkanie z CSKA – Ufa można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
CSKA – Ufa11.55BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button