Typ dnia 15 października [czwartek]

Czas na spotkania w lidze białoruskiej hokeja na lodzie. Jedno z czwartkowych pojedynków będzie to pojedynek pomiędzy zespołami Zhlobin z Mogilev. Ameryki tutaj chyba nie odkryję twierdząc, że zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Typ z hokeja na lodzie

Typ z hokeja na lodzie

Obie drużyny do tej pory rozegrały dwanaście spotkań i zdecydowanie lepiej to wygląda wszytko po stronie gospodarzy. Hokeiści zespołu Zhlobin uzbierali póki dwadzieścia punktów co daje im czwarte miejsce, zaś ekipa przyjezdnych ma na swoim koncie sześc punktów.

Obecna dyspozycja również przemawia za gospodarzami. Hokeiści zespołu Zhlobin wygrali trzy z ostatnich pięciu meczu. Podczas ostatniego starcia byli blisko wygranej z liderem Soligorskiem, ale przegrali po rzutach karnych. W tym samym czasie hokeiści drużyny Mogilev wygrali zaledwie raz. Miało to miejsce w rywalizacji z zespołem Molodechno.

Wszystkie atuty gospodarze mają za sobą. Jeśli podczas tego meczu zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Trudno spodziewać się tutaj sytuacji, w której goście byliby wstanie sprawić problemy gospodarzom. Z jednej prostej przyczyny. Ekipa Mogilwv na wyjazdach gra fatalnie. Przegrywa mecz za meczem i to w bardzo słabym stylu. Wszystkie pięć starć przegrali w regulaminym czasie gry tracąc bardzo dużo bramek. Z przodu również nie wygląda to słabo.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Patrząc również na kadrę obu tych zespołów to zdecydowanie lepiej to wygląda po stronie gospodarzy, ponieważ w klasyfikacji kanadyjskie gospodarze mają pięć swoich przedstawicieli w TOP15, ponieważ są to Mikhanov, Polischuk, Kuznetsov, Mikhnov, Zalamay, czy najskuteczniejszy zawodnik tej ekipy Yefimenko.

Reasumując, jeśli gospodarze zagrają na swoim poziomie, a poza tym nie zlekceważą swoich przeciwników to nie powinni mieć tutaj najmniejszych problemów z wygraniem swojego meczu, ponieważ są zdecydowanie mocniejszą ekipą od swoich rywali

MeczTypKursBukmacher
Zhlobin – MogilevZhlobin – 1.51.66STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button