Typ Dnia – 16 grudnia (poniedziałek)

Bardzo ciekawie zapowiada się jedyne poniedziałkowe spotkanie w Serie A, gdzie to Cagliari podejmie Lazio. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli, a patrząc na rezultat przez nich osiągane można być pewnym, że bramek w tym meczu nie zabraknie.

Cagliari – Lazio: Typ i analiza

Cagliari – Lazio: Typ i analiza

Gospodarze obecnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, zaś goście trzecie. O ile jeszcze wysokie miejsce Lazio nikogo nie dziwi to już gospodarzy tak.

Jednak obie ekipy trzeba podkreślić, że prezentują podobny styl gry. Przede wszystkim nastawieni są na ofensywne, wolą atakować bramkę rywala niż się bronić. I trudno spodziewać się, żeby podczas tego pojedynku Cagliari lub Lazio zmieniły styl gry.

Zmierza się dwa ofensywne zespoły podczas tego spotkania. Obie drużyny stwarzają sobie regularnie sytuacje brakowe. Jednak porównując oba zespoły to gospodarze gorzej spisują się w defensywie” – pisze ekspert portalu betonline.net.pl

Warto jest podkreślić, że ekipa Cagliari w każdym z pięciu ostatnich spotkań strzelała minimum po dwie bramki! Gospodarze nie mieli najmniejszych problemów z wypracowaniem sobie sytuacji bramkowych, które zresztą potrafili zamienić na bramki.

Jednak trzeba też zaznaczyć, że ta ekipa w defensywie spisuje się znacznie gorzej. Regularnie tracą bramki. W każdym z pięciu pojedynków nie zachowali czystego konta, ale w czterech z tych pojedynków tracili minimum po dwa gole!

betclic darmowy kod promocyjny

Lazio owszem w obronie radzi sobie nieznacznie lepiej, ale w ofensywie również strzelają całą masę bramek. Warto jest odnotować, że od ekipy z Rzymu jedynie więcej bramek strzelonych ma Atalanta. Poza tym w składzie gości tego pojedynku jest najlepszy strzelec włoskiej Serie A – Immobile Włoch obecnie ma siedemnaście trafień na swoim koncie. Poza tym w szeregach przyjezdnych od pierwszych minut zagrają Correa czy Alberto. Ten drugi natomiast na swoim koncie jedenaście trafień.

Liderem w ofensywie gospodarzy jest Joao Pedro. Brazylijczyk obecnie ma dziesięć trafień. Poza tym groźi mogą tutaj być od pierwszej minuty Simeone oraz Nainggolan.

Bramek również nie brakowało podczas pojedynków bezpośrednich. Bowiem w czterech ostatnich meczy za każdym razem padał over 2.5.

Reasumując, przede wszystkim gospodarze grają niezwykle ofensywną piłką, a przede wszystkim ekipa Cagliari, która nastawiona jest ona atak. Lazio nieznacznie lepiej wygląda w obronie, ale trudno spodziewać się, żeby udało im się zachować czyste konto przy solidnej grze skutecznej grze w ataku.

Spotkania Cagliari – Lazio można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Cagliari – Lazioover 2.51.55BetFan
Cagliari – Lazio BTTS1.51 BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button