Typ dnia – 17 stycznia (czwartek)

Czas na spotkanie trzydziestej siódmej kolejki austriackiej ligi hokeja na lodzie. Jedno z czwartkowych spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy Klagenfurtem z Innsbruckiem. Faworytem tego pojedynku jest tylko jeden – gospodarze.

Klagenfurt – Innsbruck: Typ i analiza

Klagenfurt – Innsbruck: Typ i analiza

Ekipa Klagenfurtu zajmuje obecnie trzecie miejsce w lidze z dorobkiem sześćdziesięciu dwóch punktów. Goście znajdują się po drugiej stronie ligowej tabeli, ponieważ mając zaledwie trzydzieści jeden punktów wyprzedzają tylko zespół Dornbirn.

Obecna dyspozycja również jest dużo lepsza po stronie gospodarzy. Hokeiści ekipa KAC wygrali trzy z ostatnich pięciu starć oraz dwa razy przegrywali. W tym samym czasie goście tego pojedynku przegrali wszystkie mecze.

Drużyna Klagenfurtu chcąc walczyć o czołowe pozycje to takie pojedynku ja te musi wygrywać. A spokojnie stać gospodarzy tutaj na pewną wygrana” – pisze typer portalu soccerpicks.pl

Z pewnością ekipa Klagenfurtu będzie chciała wykorzystać atut gry na własnym lodowisku, a w tym sezonie u się wygrali dwanaście spotkań i tylko sześć przegrała. Hokeiści drużyny Innsbrucku mają problemy z punktowaniem u siebie, ale i na wyjazdach. Poza własną taflą lodu zanotowali cztery wygrane i czternaście razy przegrywali.

O grze gości nie można powiedzieć dobrego słowa. Tracą cały czas dużą ilość bramek, a nie są wstanie tego nadrobić w ofensywie.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Mimo, że gospodarze nie są ofensywna drużyna to jednak posiadają szeroką kadrę zawodników, których stać na zdobyte punktów w tym meczu. Zupełnie inaczej to wygląda po storni goście, ponieważ gra tamtej ekipy skupią się na Brdzie, Herbezie oraz Bovinie.

Reasumując, jeśli drużyna gospodarzy zagra w tym meczu na swoim poziomie to nie powinna mieć najmniejszych.

Spotkanie Klagenfurt – Innsbruck można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Klagenfurt – Innsbruck11.33BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button