Typ dnia – 18 maja [poniedziałek]

Przed nami ostatnie spotkanie w dwudziestej szóstej kolejce niemieckiej Bundesligi. W poniedziałek 18 maja o ligowe punkty powalczą ze sobą zespoły Werderu i Bayeru. Faworytami tego starcia są niewątpliwie goście, którzy dużo lepiej radzą sobie od swoich rywali.

Werder – Bayer Leverkusen: Typ i analiza

Werder – Bayer Leverkusen: Typ i analiza

Werder jest to drużyna , która od początku sezonu radzi sobie bardzo przeciętnie. Obecnie z dorobkiem zaledwie osiemnastu punktów zajmuje odległe, bo siedemnaste miejsce w ligowe tabeli. Widać, że będą mieli spore problemy z utrzymaniem się w lidze, bo strata wynosi już dziewięć oczek do miejsc dających utrzymanie w lidze.

Dużo lepiej to wygląda po stronie gości. Bayer cały czas walczy o TOP4 i tym samym prawo gry w Lidzie Mistrzów podczas przyszłego sezonu. Obecnie Aptekarze zajmują piąte miejsce mając czterdzieści siedem punktów.

„Bayer trzeba powiedzieć, że wygląda zdecydowanie lepiej pod każdym względem od swoich rywali. Pomimo, że w składzie zabraknie Vollanda to i ta stać ich na komplet punktów w tym meczu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Śmiało można powiedzieć, że trudno znaleźć atut przemawiając za gospodarzami. Grając nawet na własnym obiekcie w tym sezonie mają ogromne problemy z punktowaniem. Bilans jednej wygranej, dwóch remisów oraz ośmiu remisów jest tego najlepszym dowodem.

Można śmiało powiedzieć, ze Werder przez większość sezonu wygląda kompletnie zagubiony. Od początku sezonu ta drużyna gra wręcz fatalnie w każdym elemencie. Trudno spodziewać się, żeby coś mogło się zmienić w ich grze i nagle zaczęli prezentować się dużo lepiej.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Bayer od początku sezonu trzeba powiedzieć, że poniżej swojego poziomi nie schodzi. Aptekarze grają na równym poziomie. Aptekarze nie tylko mają większy potencjał,możliwości, ale ich jakość gry wygląda zupełnie lepiej pod każdym względem.

Wystarczy zobaczyć na wyniki jakie osiągali przez przerwą. Udawało im się przecież wygrywać pojedynki z BvB, Augsburgeiem, czy Frankfurtem, które to drużyna dużo lepiej radzą sobie od Werderu. Patrząc również na klasę piłkarzy to zupełnie lepiej to wygląda po stronie gości.

Reasumując, jeśli Aptekarze liczą na zajęcie czołowych miejsc w ty sezonie to trzeba powiedzieć, że takie pojedynki, jak ten dzisiejszy muszą wygrywać. Wszystkie możliwości, ku temu mają. Muszą to wyłącznie potwierdzić na boisku.

Spotkanie Werder – Bayer można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Werder – Bayer21.65BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button