Typ dnia 19 lutego (środa)

Ciekawe spotkanie czeka nas dzisiaj na PPG Paints Arena, a tam o kolejne punkty w tym sezonie powalczą zespoły Pittsburgh Penguins z Toronto Maple Leafs. Lepiej od początku sezonu radzą sobie gospodarze i jeśli zagrają na swoim poziomie w tym pojedynku to powinni zanotować wygraną.

Pittsburgh Penguins – Toronto Maple Leafs: Typ i analiza

Pittsburgh Penguins – Toronto Maple Leafs: Typ i analiza

Ekipa Pittsburgh Penguins zajmuje obecnie czwarte miejsce na wschodzie i ma cały czas szansę, aby rundę zasadniczą zakończyć na drugiej pozycji. Nastroje w zespole gospodarzy są dobre, ponieważ do tego pojedynku przystąpią po dwóch zwycięstwach nad Montrealem oraz Detorit.

Przyjezdni natomiast cały czas nie mogą być pewni gry w playoffach. Obecnie zajmują dziewiąte miejsce i wszystko skazuje, że do końca rundy zasadniczej będą walczyć o TOP 8. Patrząc na ich ostatnie pojedynki to grali w kratę, po wygranym meczu przychodziła porażka.

Hokeiści ekipy Pittsburgh grając na własnym lodowisku będą chcieli zanotować wygraną i mają ku temu wszystkie atuty. Tym bardziej, że Toronto od dłuższego czasu jest dosyć chimeryczną drużyną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Dużą przewagę w tym meczu ekipa Pittsburgh posiada w gra u siebie, ponieważ od początku sezonu na PPG Paints Arena sięgnęli po dwadzieścia jeden wygranych i dziewięć razy przegrywali co jest drugim wynikiem na wschodzie.

Porównując obie te drużyny to gospodarze są znacznie lepiej ułożeni taktycznie od swoich przeciwników. Najlepiej to widać po bilansie bramkowym, który jest znacznie lepszy po stronie zespołu Pittsburgh.

BetFan: Kod promocyjny

Patrząc na zawodników to również to lepiej wygląda po stronie gospodarzy, którzy w swoich szeregach mają chociażby takich zawodników jak Malkin, Rust, Guentzel, czy Letang. Goscie natomiast liczą najbardziej na duet Matthews i Marner. Owszem Ci dwaj zawodnicy są wstanie sporo namieszać, ale z drugiej strony obrona Toronto wygląda bardzo blado.

W tym sezonie obie drużyny rozegrały jedno spotkania. I co ciekawe miało ono miejsce również na PPG Paints Arena. Wówczas gospodarze wgrali 6-1. Podczas dzisiejszego pojedynku o powtórzenie wyniku będzie bardzo ciężko, ale spokojnie stać tutaj gospodarzy na wygraną.

Spotkanie Pittsburgh Penguins – Toronto Maple Leafs można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Pittsburgh Penguins – Toronto Maple Leafs12.01BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button