Typ dnia – 21 listopada (sobota)

Pierwsze sobotnie spotkanie w angielskiej Premier League będzie to rywalizacja na St. James’ Park, a tam dojdzie do konfrontacji pomiędzy Newcastle z Chelsea. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tej rywalizacji są przyjezdni.

Newcastle – Chelsea: Typ i analiza

Newcastle – Chelsea: Typ i analiza

Obie drużyny n pewno walczą o zupełnie inne cele w tym sezonie. Chelsea liczy na pewno na TOP 4 i tym samym wywalczenie miejsc dających ich grę w Lidze Mistrzów podczas nowego sezonu.Trzeba powiedzieć, że wszystkie możliwości ku temu. Dodać trzeba, że The Blues z meczu na mecz grają coraz lepiej.

Piłkarze, którzy w lecie dołączy do tego klubu zaczynają spłacać się. I śmiem twierdzić, że z meczu na mecz będzie tylko lepiej.Z pewnością goście narzucą tutaj swój styl gry od pierwszej minuty. Nie da się ukryć, że Chelsea posiada znacznie większe możliwości, i potencjał. Pomijaąc już o doświadczeniu, gdzie walczą o najwyższe cele w lidze.

Do tego zmiana bramkarza w zespole gości wyszła na plus. Zamiast Kepy od kilku spotkań występuję Mendy, który daje sporą jakość w defensywie. Przede wszystkim The Blues nie trać bramek, a mają atuty z przodu.

Chelsea niewątpliwe jest wyraźnym faworytem spotkania z Newcastle. Piłkarze The Blues przewyższają rywali minimum o jedną klasę i to powinno być widoczne podczas tej rywalizacji” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Chciał można być pewnym, że Sroki łatwo skóry nie sprzedadzą podczas tej rywalizacji. Jednak styl gry również nie jest trudny do przewidzenia, ponieważ ten zespół będzie tutaj nastawiony na obronę już od pierwszej minuty.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Z pewnością Sroki zagęszczą środek pola, ale i też wcale się nie zdziwię, jakby większością zawodników się bronili. Tym bardziej, że z przodu nie mają zbyt dużo atutów, ponieważ zaliczani się do ekip, które strzelili do tej pory bardzo mało bramek.

Reasumując, jeśli Chelsea nie zlekceważy swoich rywali i zagra na swoim poziomie to tak ekipa nie powinna mieć zbyt większych problemów z wygraną. Chelsea przewyższa swoich rywali praktycznie pod każdym elementem i powinni to potwierdzić na murawie.

Spotkanie Newcastle – Chelsea można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Newcastle – Chelsea21.52Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button