Typ dnia – 21 marca [sobota]

Czas na pierwsze spotkania w Wyszejszaja Liha. Jedno z tych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Isłacz Mińsk z Nioman Grodno. Nieznacznym faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy liczą niewątpliwie na zajęcie czołowych miejsc w tym sezonie.

Isłacz Mińsk – Nioman Grodno: Typ i analiza

Isłacz Mińsk – Nioman Grodno: Typ i analiza

Ekipa Isłacz Mińsk można powiedzieć śmiało, że w poprzednim sezonie byli dużo lepszym zespołem od dzisiejszych rywali. Najlepiej to potwierdzają statystyki. Zmagania ligowe ekipa Isłacz zakończyła na piątej pozycji z dorobkiem czterdziestu siedmiu punktów. Piłkarze Nioman natomiast zgromadzili w poprzednim sezonie trzydzieści sześć „oczek”, co dało im dziewiąte miejsce.

W minionej kampanii obie te drużyny grały ze sobą dwukrotnie. Najpierw drużyna Isłacz wygrała u siebie 1-1, zaś w pojedynku rewanżowym padł remis 1-1. Gospodarze w poprzednim sezonie przede wszystkim w ofensywie prezentowali się dużo lepiej od swoich rywali. Ekipa Niomanu miała niezwykle problemy w ofensywie. Najlepiej chyba pokazuje to, że żadna ekipa z TOP 00 poprzedniego eoni nie strzeliła od nich mniej bramek.

W ataku w poprzednim sezonie w zespole z Mińka prezentowali się Yansane, Makas oraz Komarovski, którzy strzelili odpowiednio jedenaście, dziesięć oraz osiem bramek. Jednak trzeba też podkreślić, że każdy z nich potrafił notować asysty Poza tym w ofensywie „kawał” dobrej roboty wykonywali Reksih, Makarov oraz Stephen, którzy potrafili wypracować dogodne sytuacje bramkowe swoim kolegom.

BetFan: Kod promocyjny

Zdecydowania gorzej statystyki ofensywie wyglądały o stronie goście tego pojedynku. Bowiem najskuteczniejszymi piłkarzami tego zespołu byli Zhukovski oraz Guljigit, którzy to strzelili zaledwie po cztery bramki. W drugiej lini również piłkarzy, którzy potrafili „pociągnąć” ich grę, a tam samym wypracować dogodne sytuacje bramkowe. Bowiem dwójka najskuteczniejszymi piłkarzy, który wypracowali asysty to wspomniani Zhukovski i Guljigit.

Reasumując, jeśli gospodarze liczą na lepszy rezultat niż ten, który osiągnęli w poprzednim sezonie to trzeba podkreślić, że takie spotkania, jak te dzisiejsze muszą wygrywać. Tym bardziej, że ten pojedynek rozgrywają na własnym obiekcie.

Spotkanie Isłacz Mińsk – Nioman Grodno można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Isłacz Mińsk – Nioman Grodno11.95BetFan
Isłacz Mińsk – Nioman Grodno DNB 1 1.45 BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button