Typ dnia – 23 czerwca [środa]

Jedno z wtorkowych spotkań, jakie zostanie rozegrane w wtorek 23 czerwca będzie to pojedynek pomiędzy Leicester z Brighton. Pomimo, że lepszym zespołem są gospodarze to można być pewnym, ze ekipa przyjezdnych nie ułatwi zadania gospodarzom w celu zdobycia trzech punktów.

Leicester – Brighton: Typ i analiza

Leicester – Brighton: Typ i analiza

Śmiało można powiedzieć, że drużyna Brighton będzie chciała sprawić kolejną niespodzianką. W miniony weekend komplet punktów udało się zdobyć tej ekipie w rywalizacji z Arsenalem. Jednak trzeba podkreślić, że Mewy nie mieli łatwego zadania, to zaprezentowali się z całkiem dobrej strony.

W dodatku ta wygrana dała tej ekipie większą pewność siebie. Bowiem pomimo, że Arsenal miał swoje sytuacje bramkowe to piłkarze Brighton zagrali solidnie do ostatniej minuty spotkania i to im się opłaciło. Można się spodziewać się, że podobnie będą chcieli zagrać również i podczas tej potyczki. A mianowicie „oddadzą” pole rywalom, a sami będą szukać swoich szans z kontry i stałych fragmentów gry.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Listy natomiast przed tygodniem zremisowali z Watfordem 1-1. Owszem piłkarze Leicester wypracowali sobie sytuacje bramkowe, ale nie potrafili ich zamienić na bramki. Z pewnością teraz liczą na zrewanżowaniem się za tamten mecz i zdobycie trzech punktów. Owszem możliwości ku temu mają i w dodatku chcąc myśleć o zajęciu miejsca w TOP 3 nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów.

Jednak widać, że ekipa Leicester w pierwszym meczu nie zaprezentowała zbyt optymalnej swojej formie w ofensywie. Przede wszystkim „gubili” się pod bramką rywali. W tym starciu powinno być nieco łatwiej dla nich, bowiem grają na własnym obiekcie.

Mecze bezpośrednie zdecydowanie przemawiają za Lisami. Jednak mona powiedzieć, że nieco lepsze wrażenie po pierwszym meczu została ekipa Brighton i do swojego najbliższego meczu przystąpi w lepszych humorach. Gospodarze natomiast będą walczyć o komplet punktów to wszystko sprawia, że tutaj bramek nie powinno brakować z jednej , ale i drugiej tony.

Spotkanie Leicester – Brighton można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Leicester – BrightonBTTS1.95BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button