Typ dnia – 23 października (piątek)

Pierwsze spotkanie w ramach 8 kolejki PKO Ekstraklasy będzie miało miejsce w Gliwicach, a tam miejscowy Piast zmierzy się z Wisłą Płock. Pomimo, że Piast w ligowej tabeli skazany na porażkę to jednak podczas tego spotkania powinni zdobyć komplet punktów.

Typ i analiza meczu Piast Gliwice – Wisła Płock

Typ i analiza meczu Piast Gliwice – Wisła Płock

Podopieczni Fornalika czekają cały czas na swoją pierwszą wygraną. Bowiem, póki co są jedynym zespołem w lidze bez zwycięstwa. Mało tego mają zaledwie jeden punkt na swoim koncie. Zmiany personalne w tym klubie po raz kolejny go znacząco osłabiły i tym samym odbiła się to na osiąganych rezultatach.

Chociaż można powiedzieć, że gra tego zespołu nie jest taka zła jak pokazują to wyniki. Podczas ostatniego pojedynku podopieczni Fornalikac stoczyli zacięty pojedynek z Cracovią, gdzie owszem przegrali 1-0. Jednak trzeba zaznaczyć, że z przebiegu całego meczu radzili sobie dobrze. Mieli sporo sytuacji do strzelania bramki, ale zawiodła ich skuteczność.

Dzisiaj grają na własnym obiekcie. Do tej pory podopieczni Fornalika byli bardzo groźnym zespołem przed własną publicznością i to z pewnością będą chcieli dzisiaj wykorzystać.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Wisła Płock owszem ma na swoim koncie osiem punktów. Jednak trzeba zaznaczyć, ze ta drużyna nie prezentuje się zbyt dobrze. Grają przeciętnie w ostatnim meczu udało im się wygrać z Śląskiem Wrocław, który to w dodatku zagrał bardzo słabe spotkanie.

Podopieczni Sobolewskiego mają spore problemy w ofensywie. Ciężko jest dla nich regularnie stwarzać dogodne sytuacje do strzelania bramki. A przede wszystkim ich wykończenie pozostawia wiele do życzenia. Odejście z tego klubu Furmana od razu odbiło się na jakości gry tej drużyny.

Reasumując, owszem Piast notuje bardzo słabe wyniki. Jednak czas najwyższy, aby dzisiaj ta drużyna się przełamała i sięgnęła po wygraną. Trzeba powiedzieć, że spokojnie stać ich na takie osiągniecie. Tym bardziej, że trudno jest uwierzyć, aby drużyna Wisły postawiła trudne warunki w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Piast – Wisła PłockPiast wygra dowolną połowę1.46STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button