Typ dnia – 24 dnia (piątek)

Ciekawie zapowiada się jedno ze spotkań czterdziestej kolejki hokeja na lodzie niemieckiej – DEL. Mowa tutaj o pojedynku pomiędzy ekipami Munchen z Eisbaren Berlin. Oba te zespoły sklasyfikowane są na czołowych miejscach w ldize: gospodarze to lider, ekipa z stolicy Niemiec to czwarta siła. Jednak trzeba powiedzieć, że faworytami tego pojedynku są gospodarze.

Munchen – Eisbaren Berlin: Typ i analiza

Munchen – Eisbaren Berlin: Typ i analiza

Jak wspomniałem już oba te zespoły sklasyfikowane są na czołowych miejscach w lidze to jednak zdecydowanie lepiej to wszystko wygląd po stroni gospodarzy, ponieważ różnica punktowa pomiędzy tymi zespołami wynosi ponad dwadzieścia punktów.

W ostatnich meczach również lepiej radzili sobie gospodarze, którzy to pokonali pewnie Bremerhaven i Iserlohn. Goście w tym okresie przegrali o karnych z Ingolstadt oraz pokonali ostatnią drużynę w lidze – Schwenninger.

Faworytami tego spotkania są gospodarze. Jeśli ekipa Munchen zara na swoim poziomie to nie powinna mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem wygranej” – pisze ekspert portalu betonline.net.pl

Gospodarze na pewno będą chcieli wykorzystać atut gry na własnej tafli i dopisać komplet punktów. W pięciu ostatnich pięciu spotkań, cztery wygrali oraz raz przegrali. Ekipa gości natomiast podczas minionych starć wygrali dziesięć razy i tyle razy samo przegrali.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Ekipa Eisbaren w ostatnich meczach prezentowali się bardzo słabo. Bowiem mieli ogromne problemy z wygraniem spotkania. Słabe wyniki wyjazdy przede wszystkim przez słabą grę w obronie, ponieważ w każdym z ostatnich pięciu spotkań tracili sporo bramek.

Reasumując, znacznie lepiej radzi sobie ekipa Munchen. I jeśli gospodarze nie zlekceważą swoich rywali, a poza tym zagrają na swoim poziomie to spokojnie stać ich na zwycięstwo.

Spotkanie Munchen – Eisbaren Berlin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Munchen – Eisbaren Berlin11.51BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button