Typ dnia – 24 października (sobota)

Ostatnie sobotnie spotkanie we włoskiej Serie A będzie to rywalizacja na Stadio Olimpico, a tam o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny Lazio z Bologną. Zdecydowanymi faworytami tego meczu są gospodarze i to właśnie oni powinni zdobyć tutaj komplet punktów.

Typ i analiza meczu Lazio – Bologna

Typ i analiza meczu Lazio – Bologna

Owszem póki co obie ekipy znajdują się w dolej części ligowej tabeli. Bologna ma na swoim koncie trzy oczka, co daje im szesnaste miejsce. Lazio z czterema punktami sklasyfikowane jest na piątej pozycji.

Jednak trzeba przyznać, ze wszystkie atuty są tutaj po stronie gospodarzy. W dodatku Rzymianie ten mecz rozgrywają na własnym obiekcie co daje im sporą przewagę nad rywalami. Śmiało można powiedzieć, że Lazio będzie walczyć w tym sezonie o czołowe miejsce.

Pod względem doświadczenia, możliwości, potencjału również i to wyraźnie przewyższają swoich rywali. Jeśli zobaczymy na klasę piłkarzy to również znajdują się znacznie lepsi w szeregach gospodarzy. Owszem Rzymianie niezbyt dobrze rozpoczęli ten sezon, ale jest to idealna okazja do tego, żeby sięgnąć po kolejno zwycięstwo.

Bologna rywal trzeba powiedzieć, że jest to idealny rywal na przełamanie. Póki co ta drużyna ma na swoim koncie jedna wygraną. Udało im się pokonać Parmę, czyli jedną z najsłabszych póki co drużyn w lidze.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Również trudno spodziewać się tutaj porywającej gry ze strony gości, ponieważ Bologna jest to typowy średniak ligowy. Mało tego śmiem twierdzić, że w tym sezonie ten zespół będzie walczył o utrzymanie się w lidze.

Patrząc na to, jakich piłkarzy Laizo ma w swoich szeregach śmiem twierdzić, że goście będą mieli dzisiaj w obronie bardzo dużo pracy. Z drugiej strony Bologna w defensywie spisuje się fatalnie. W każdym z czterech spotkań tracili minimum po jednej bramce i trudno spodziewać się tutaj nagłej poprawy.

Reasumując, trzeba powiedzieć, że wszystkie atuty Rzymianie maja tutaj po swojej stronie. I spokojnie stać ich jest na zwycięstwo podczas tej batalii. Nastroje na pewno są bojowe po tym, jak w tygodniu pokonali BvB w Lidze Mistrzów 3-1.

MeczTypKursBukmacher
Lazio – Bologna11.72STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button