Typ dnia 25 czerwca [czwartek]

Ostatnie spotkanie trzydziestej drugiej kolejki PKO Ekstraklasy w grupę spadkowej odbędzie się w czwartek 25 czerwca w Wrocławiu, a tam miejscowy Śląsk powalczy o ligowe punkty z Cracovią.

Śląsk Wrocław – Cracovia: Typ i analiza

Śląsk Wrocław – Cracovia: Typ i analiza

Trzeba przyznać, że obie ekipy prezentowały się przez większość sezonu całkiem dobrze. Cracovia natomiast po zawieszeniu rozgrywek nie jest wstanie „wskoczyć” na swój odpowiedni poziom. Zaledwie jedna wygrana w pięciu meczach jest tego najlepszym dowodem.

To wszystko sprawiło, że podopieczni Probierza spadli w ligowej tabeli na siódme miejsce i trzeba powiedzieć, że już szans nie mają większych, aby wywalczyć sobie „bilet” do europejskich pucharów. Pasy podczas ostatniego meczu przegrali ważne spotkanie z Jagiellonią.

Śląsk można powiedzieć, że stanowi niezwykle solidny, mocny kolektyw. Lavicka bardzo dobrze „ułożył” swój zespół, który cały czas liczy się o walce o „podium”. A przecież w podobnym składzie ta ekipa przed rokiem walczyła o utrzymanie się w lidze.

betclic darmowy kod promocyjny

Podczas czwartego spotkania piłkarze Ślaska na pewno będą chcieli wykorzystać atut gry u siebie, gdzie to zanotowali osiem wygranych, sześciokrotnie remisowali i raz przegrali. A jak dobrze wiadomo Pasy na wyjazdach mają spore problemy z punktowaniem.

W dodatku podopieczni Lavicka będą chcieli zrewanżować się za ostatnie spotkanie, w którym to przegrali swój mecz z Legią Warszawa. Jednak trzeba odnotować, że w ostatnich meczach wygrywali chociażby bez większych problemów z WIsłą Płock oraz ŁKsem.

Reasumując, można śmiało powiedzieć, że ekipa Śląska wygląda dużo lepiej od rywali. Gospodarze prezentują bardziej stabilniejszą dyspozycję, grają lepiej i to w dodatku bardziej przekonująco. Grają w dodatku dzisiaj na własnym obiekcie, więc tym bardziej powinni zdobyć komplet puntów.

Spotkanie Śląsk Wrocław – Cracovia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Śląsk Wrocław – CracoviaSląsk DNB1.66BetFan
Śląsk Wrocław – Cracovia1x1.44BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button