Typ dnia – 26 kwietnia [niedziela]

Czas na ostatnie spotkania szóstej kolejki ligi białoruskiej. Pierwszy niedzielny pojedynek w tych rozgrywkach będzie to starcie pomiędzy zespołami FK Słuck z Bielszyną.

Słuck – Biełszyna: Typ i analiza

Słuck – Biełszyna: Typ i analiza

Śmiało można powiedzieć, że jest to pojedynek pomiędzy zespołami, które sklasyfikowane są po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Gospodarze z dorobkiem dziesięciu oczek należą obecnie do najlepszych drużyn w lidze. Tego natomiast nie można powiedzieć o zespole gości, który zajmuje ostatnie miejsce mając dwa punkty.

Również styl gry zdecydowanie przemawiają za zespołem Słucka. Trzeba powiedzieć, że ta drużyna obecnie zaskakuje większość ekspertów. Bowiem grają bardzo dobrze, nie popełniają błędów, a co za tym idzie są wstanie wykorzystać swoje sytuacje. Jak chociażby grając przed tygodniem z jedną z mocniejszym ekip w tej lidze – Soligorskiem. Pomimo, że grali w osłabieniu jednego zawodnika to udało im się wygrać mecz.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Śmiało można powiedzieć, że ciężko coś dobrego powiedzieć o zespole gości. Ekipa Biełszyna od początku sezonu gra bardzo słabo. Strzelenie bramki przychodzi dla nich wielkim trudem. Poza tym obrona tej ekipy wygląda bardzo słabo, ponieważ w każdym spotkaniu w tym sezonie tracili przynajmniej jednego gola.

Spotkanie Słuck – Biełszyna można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Słuck – Biełszyna11.69BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button