Typ dnia – 29 września (niedziela)

Pierwsze niedzielne spotkanie we włoskiej Serie A zostanie rozegrane pomiędzy Napoli z Brescią. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Napoli – Brescia: Typ i analiza

Napoli – Brescia: Typ i analiza

Nie da się ukryć, że obie te ekipy grają o zupełnie inne cele w tym sezonie. Gospodarze przede wszystkim walczą o miejsce na podium. Bowiem ciężko będzie dla nich z pewnością powalczyć z Interem czy Juventusem na przestrzeni całego sezonu. Natomiast Brescia stawia przed sobą cel utrzymania się w lidze. Obecnie ta ekipa sklasyfikowana jest na jedenastej pozycji.

Nie da się kryć, że Napoli czuje spory niedosyt po ostatnim pojedynku Cagliari. Podopieczni Ancelottiego przeważali przez zdecydowaną większość tamtego pojedynku, ale nie potrafili wykorzystać swoich szans na strzelenie bramki. Natomiast piłkarze Cagliari przez cały pojedynek oddali tylko jeden celny strzał, który zamienili na bramkę.

Napoli niewątpliwie pod każdym względem przewyższa swoich rywali. Jeśli nie zlekceważą rywala i zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Napoli w tym sezonie po raz kolejny ma problemy ze skutecznością. Jednak mają kim straszyć swoich rywali, ponieważ pod względem kadrowych posiadają bardzo dobrych zawodników jak chociażby Callejon, Mertens, Insgine, Allan czy Ruiz. Każdego z nich stać na wypracowanie sobie dogodnych sytuacji bramkowych, a także na strzelenie bramki.

bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Gra ofensywna Bresci przede wszystkim skupia się na Bollotelim, który swoim doświadczeniem jest wstanie strzelać bramki każdej drużynie. Jednak patrząc na ostatnie pojedynku to on jak i jego koledzy nic wybitego nie pokazują. Bowiem w ostatnich pięciu pojedynkach strzelili zaledwie raz więcej niż jedną bramkę.

Reasumując, faworytem tego pojedynku niewątpliwie są gospodarze. Ekipa Napoli przewyższa swoich przeciwników minimum o jedną klasę. Jeśli podopieczni Ancelottiego zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkania Napoli – Brescia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Napoli – Brescia11.76BetClic

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button