Typ dnia – 3 stycznia (piątek)

Nie da się ukryć, że jedno z ciekawszych spotkań dziewiętnastej kolejki hiszpańskiej LaLiga będzie to rywalizacja pomiędzy Sevillą z Ath. Bilbao. Nieznacznymi faworytami tego pojedynku są gospodarze, ale patrząc na styl tych ekip to under 2.5 bramki jest realnym typem.

Sevilla – Ath. Bilbao: Typ i analiza

Sevilla – Ath. Bilbao: Typ i analiza

Sevilla obecnie zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli mając trzydzieści cztery punkty. Do tej pory piłkarze tej drużyny strzelili dwadzieścia trzy gole i siedemnaście razy ponosili porażkę.

Zespół Ath. Bilbao sklasyfikowany jest na siódmej pozycji mając dwadzieścia osiem punktów. Bilans bramkowy tego zespołu to dziewiętnaście bramek zdobytych i dwanaście straconych.

Trudno spodziewać się dużej ilości bramek podczas spotkania pomiędzy Sevillą z Ath. Bilbao. Bowiem zmierzą się w tym starciu dwie underowe drużyny w LaLiga” – pisze ekspert portalu betonline.net.pl

Styl gry gospodarzy jest bardzo czytelny. Przede wszystkim ten zespół zabezpiecza tyły. Piłkarze Sevilli przykuwają dużą uwagę to „zachowania czystego” konta. To wszystko przekłada się również na stracone ich bramki.

Jednak z drugiej strony w ofensywie jak mieli spore problemy tak nadal je mają. Jak nawet udaje i się stworzyć sytuacje bramkowe to nie do końca potrafią je zamienić na bramki. Nawet jak notują wygrane to trzeba nadmienić, że są skromne. W większości przypadków jednobramkowe.

betclic darmowy kod promocyjny

Baskowie nie od dzisiaj wiadomo, że są bardzo groźnym zespołem na własnym obiekcie. Grając przed własną publicznością są wstanie walczyć nawet z czołowymi drużynami jak Real Madryt czy Barcelona. Jednak na wyjazdach to już tak dobrze nie wygląda.

Piłkarze Ath. Bilbao opuszczając mury własnego obiektu przede wszystkim zabezpieczają „tyły”. Grają Z przodu natomiast szukają szans z kontry oraz stałych fragmentów gry.

Reasumując, jak nawet te spotkanie wygrają to trudno spodziewać się, żeby padło więcej niż dwie bramki. Oba te zespóły grają bardzo solidnie w obronie, a z drugiej strony nie są zbyt overowymi drużynami!

Spotkania Sevilla – Ath. Bilbao można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Sevilla – Ath. Bilbao under 2.51.70 BetFan
Sevilla – Ath. BilbaoBTTS 1.63BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button