Typ dnia – 4 grudnia (środa)

Nie da się ukryć, że Chelsea liczy na przełamanie. Niebiescy podczas ostatnich dwóch pojedynków nie zdobyli kompletu punktów. Liczą teraz na zwycięstwo. Tym bardziej, że na własnym obiekcie zmierza się z Aston Villa.

Chelsea – Aston Villa: Typ i analiza

Chelsea – Aston Villa: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest spora. The Blues obecnie zajmują czwartą lokatę mając dwadzieścia sześć punktów. Niewątpliwe ekipa Chelsea chcąc myśleć o czołowych pozycjach to takie starcia jak te środowe musi wygrywać i to bez żadnych problemów. Tym bardziej, że grają na własnym obiekcie, gdzie to zanotowali trzy wygrane, a także po dwa razy remisowali oraz przegrywali.

Aston Villa to drużyna znajdująca się obecnie po drugiej stronie ligowej tabeli. Z dorobkiem piętnastu punktów zajmują piętnaste miejsce. Patrząc na starcia wyjazdowe tego zespołu to mają bardzo duże problemy z punktowaniem. Bilans jednej wygranej i remisy oraz pięciu porażek jest tego najlepszym dowodem.

Chelsea niewątpliwie jest zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich przeciwników. Jeśli nie zlekceważą rywala i zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Z pewnością The Villans po remisie z Manchesterem United będą chcieli utrzeć nosa wyżej notowanej drużynie. Jednak nie da się ukryć, ze Chelsea spisuje się zdecydowanie lepiej niż Czerwone Diabły. Teraz czeka ich przeprawa przynajmniej o jeden poziom trudniejsza.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Chelsea potrafi grać kapitalnie w ofensywie. The Blues nie mają najmniejszych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych, a jeśli zagrają skutecznie podczas tego starcia to nie powinni mieć najmniejszych problemów z trafieniem do bramki rywala. Możliwości posiadają zdecydowanie większe od swoich przeciwników i powinno to być wszystko widoczne w tym starciu.

Reasumując, jeśli gospodarze nie zlekceważą rywala, a poza tym Chelsea zagra na swoim poziomie to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego starcia. Wszystkie atuty przemawiają za gospodarzami i to wszystko powinno być widoczne w tym starciu.

Spotkania Chelsea – Aston Villa można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Chelsea – Aston Villa11.32BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button