Typ Dnia – 4 września (środa)

Przed nami spotkania drugiej rudy challengera w Genoi. Jedno z dzisiejszych pojedynków zostanie rozegrane pomiędzy Baldim, a Carballes Baena. Nie da się ukryć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta jest im Baena, który nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Baldi – Carballes Baena: Typ i analiza

Baldi – Carballes Baena: Typ i analiza

Baldi obecnie zajmuje sto czterdzieste szóste miejsce w rankingu ATP. Natomiast jego dzisiejszy rywal sklasyfikowany jest na siedemdziesiątej szóste lokacie.

Patrząc na wyniki obu tych Panów podczas gier na mączce również mój ma faworyt przewagę, ponieważ jego bilans to obecnie dwadzieścia siedem zwycięstw oraz czternaście przegrany. Baldi natomiast wygrał dwadzieścia pojedynków i dziewiętnaście razy przegrywał.

„Baena może nie znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji, ale podczas takiego spotkania nie powinien mieć większych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Baena niewątpliwie teraz chce sobie drogę pograć i nabrać większej pewności siebie. Tym bardziej, że w USA zbyt dużo punktów nie zdobył. Jednak miał sporo pecha, ponieważ w Winston Salem trafił na Querreya, zaś US OPEN od razu na Djoko. Z drugiej strony tez zawodnik czuje się bardzo dobrze na macce, gdzie to nie raz pokazywał w tym sezonie. Chociażby w lipcu dochodził do ćwierćfinałów w Bastad oraz Gstaad.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Pod względem doświadczenia, stylu gry czy jakości Baena ma wyraźną przewagę nad rywalem. Ciężko się tutaj spodziewać, że Baldi sporawi mu jakieś większe problemy. Grając nawet na poziomie challengerów ostatni raz godny uwagi wynik zanotował na początku czerwca w Vizenca, gdzie doszedł do finału. od tamtego momentu, ani razu nie zanotował nawet ćwierćfinału.

Sam fakt, że gra na własnej ziemi nie daję mu zbyt dużej przewagi nad rywalem. Beana jest na tyle doświadczonym zawodnikiem, że bez najmniejszych problemów powinien sobie z tym poradzić.

Spotkania Baldi – Carballes Baena można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Baldi – Carballes Baena21.38BetClic

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button