Typ dnia 5 stycznia: Kladno – Havirov

Jedno z sobotnich spotkań w lidze czeskiej hokeja na lodzie zostanie rozegrane pomiędzy zespołami Kladno, a Havirov. Nie da się ukryć, że faworytami tego boju są gospodarze, którzy są faworytami tego boju.

Zespół Kladno walczy o drugie miejsce na koniec rundy zasadniczej. Ponieważ można powiedzieć, że pierwsza lokata jest wręcz zarezerwowana zespołowi Jihlavy. Jednak jak gospodarze myślą o tym sukcesie to musza regularnie wygrywać swoje boje, ponieważ przewaga nad kolejnymi zespołami jest dosyć niewielka.

Tym bardziej, że ten pojedynek rozegrają na własnej tafli lodu, gdzie do tej porty zanotowali dwadzieścia cztery wygrane, a także czternaście razy ponosili porażkę. Mieli kilka dni odpoczynku co na pewno wpłynęło na nich bardzo dobrze. Rok 2018 zakończyli pewnymi wygranymi z Projoev oraz Kadaniem.

Nie ma się co dziwić, ponieważ ekipa Kladno należy to drużyn, które w ofensywie prezentują się niezwykle skutecznie od początku sezonu. Stwarzają sporą ilość sytuacji bramkowych które zresztą umieją wykorzystać. Do tego mają w swoim zespole solidnych zawodników, a mowa tutaj przede wszystkim o takich grajkach jak Vampola, Kubik, Zikmund czy Strnad.

Gospodarze muszą wykorzystać fakt, że zespół Havirov swój ostatni pojedynek rozegrał w piątek. Niewątpliwie sił trochę ich ta potyczka kosztowała, a do tego musieli się przemieścić. A gospodarze przystąpią do tego boju w pełni sił.

Owszem drużyn przyjezdnych nie jest zespołem do bicia, bo zajmuje szóste miejsce w lidze. Jednak podczas ostatnich pojedynków wyjazdowych dosyć regularnie ponosili porażki. Do tego tracili w nich sporą ilość goli.

W dodatku oba te zespoły mierzyły się ze sobą już dwukrotnie w tym sezonie i za każdym razem lepsi byli hokeiści Kladno. To wszystko sprawia, że również i podczas tego pojedynku nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

MeczTypKursBukmacher
Kladno – Havirov11.44Forbet 

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button