Typ dnia – 7 styczeń (poniedziałek) – M. Tel Aviv – Nataya

Na poniedziałek zaplanowano dokończenie siedemnastej kolejki izraelskiej Ligat ha’Al, gdzie to o ligowe punkty powalczą ze sobą zespoły M. Tel Aviv i Nataya. Chyba nikogo nie zaskoczę twierdząc, ze faworytami tego boju są gospodarze, którzy nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem wygranej.

Ekipa M. Tel Aviv zdecydowanie przeważa nad pozostałymi zespołami w lidze. Fakt, że do tej pory uzbierali czterdzieści dwa punkty i tym samym mają przewagę czternastu punktów nad drugim zespołem jest tego najlepszym dowodem. Drużyna Nataya natomiast zajmuje szóste miejsce w lidze mając dwadzieścia cztery punkty.

Piłkarze zespołu M. Tel Aviv jako jedyni w lidze jeszcze nie przegrali żadnego spotkania ligowego. Można powiedzieć śmiało, że mają w każdym elemencie przewagę od pozostałych zespołów w lidze. O czym świadczą chociażby ostatnie wyniki jakie osiągają na własnym obiekcie, gdzie wygrywali kolejno z H.Berr Sheva, Ashod, Sahknin oraz Hapoelem Hadera. Były to bardzo przekonujące wygrane, bo przewagą minimum trzech goli!

Nie ma się czemu dziwić, że strzelają całą masę bramek jak w swojej drużynie mają takich zawodników jak Atar, Atzili, Peretz czy Shechter. Są to zawodnicy, którzy niewątpliwie powinni nie raz zagrozić dla defensywy gości.

Netanya to drużyna, która walczy o playoff. Obecnie zajmują szóste miejsce, które daje im takie prawo, ale przewaga nad siódmym zespołem wynosi zaledwie dwa punkty. Można być pewnym, że podczas tego boju będą nastawieni na defensywę. Ponieważ jak pójdą na wymianę ciosów z gospodarzami to można powiedzieć zdecydowanie, że nie będzie z nich co „zbierać”.

Różnicę klas również pokazują spotkania bezpośrednie, gdzie cztery mecze wygrała ekipa M. Tel Aviv, a jedno padło „łupem” Natanya.

MeczTypKursBukmacher
M. Tel Aviv – Nataya11.33
Totolotek

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button