Typ dnia 8 grudnia (niedziela)

Na niedzielę 8 grudnia zaplanowano cztery spotkania w angielskiej Premier League. Jedno z nich będzie miało miejsce na Villa Park, gdzie to miejscowa drużyna Aston Villa podejmie Leicester. Faworytami tego starcia są przyjezdni, ale też można spodziewać się, że bramek w tym starciu nie zabraknie.

Aston Villa – Leicester: Typ i analiza

Aston Villa – Leicester: Typ i analiza

Owszem patrząc na ligową tabelę trudno spodziewać się, żeby gospodarze byli wstanie sprawić większe problemy rywalom. Bowiem mając piętnaście punktów zajmują szesnaste miejsce w tabeli.

Natomiast ekipa Leicester sklasyfikowana jest po drugiej stronie ligowej tabeli. Bowiem piłkarze Lisów zgromadzili do tej pory trzydzieści pięć punktów. Lepszy bilans póki co ma jedynie zespół Liverpoolu.

Aston Villa mimo swojej odległej pozycji w ligowej tabeli pokazali już nie raz, że strać ich na sprawienie problemów rywalom” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Warto jest zobaczyć na ostatnie pojedynki gospodarzy, w których to sprawili problemy rywalom. Mowa tutaj o konfrontacjach z United i Chelsea, gdzie to piłkarze z Villa Park umieli postawić się wyżej notowanym rywalom.

betclic darmowy kod promocyjny

Owszem Leicester cały czas wygrywają swoje spotkania. Jednak można odnieść wrażenie, że nie były to zbyt wysokie i przekonujące zwycięstwa. Nie mniej jednak Lisy w ataku mają ogromny potencja. Przede wszystkim w kapitalnej dyspozycji znajduje się Vardy, który ma na swoim koncie czternaście trafień.

Warto jest spojrzeć również na pojedynki bezpośrednie, gdzie to w ostatnich latach praktycznie zawsze wygrywała drużyna, która grała na własnym, obiekcie, a poza tym regularnie bramki padały z jednej jak i drugiej strony.

Reasumując, Lisy podczas tego starcia powinni zdobyć trzy punkty. Jednak można być pewnym, gospodarzom tak łatwo rywalom skóry nie sprzedadzą.

Spotkania Aston Villa – Leicester można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Aston Villa – Leicester21.48BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button