Typ dnia 8 stycznia (środa)

Czas na spotkania półfinałowe w Pucharze Króla. Decyzją władza Federacji Hiszpańskiej ta faza rozgrywek jest rozgrywana poza Hiszpanią! Potyczka pomiędzy Valencią, a Realem Madryt będzie miała miejsce na King Abdullah Sports City.

Valencia – Real Madryt :Typ i analiza

Valencia – Real Madryt :Typ i analiza

Nie da się ukryć, że faworytami tego pojedynku są Królewscy i to oni powinni zagrać w finale. Jednak patrząc na despozycję tych zespołów to śmiem twierdzić, że zbyt dużo bramek podczas tego starcia nie padnie.

Owszem Valencia jak i Real Madryt nie wygrywali często w ostatnich pięciu pojedynkach. Jednak cecha wspólną tych ekip było przeciętna gra w ataku. Piłkarze Valencii nie strzelili więcej niż jedną bramkę w czterech ostatnich pojedynkach.

Królewscy również mieli problemy z umieszczeniem piłki w bramce rywala, ponieważ w potyczkach z Barceloną, Bilbao i właśnie z Valencią strzelili łącznie jedną bramkę. Co ciekawe te trafienie zaliczyli właśnie w rywalizacji z Nietoperzami. Podopieczni Ziadana dopiero rozstrzelali się z Getafe, w którym to meczu wygrali 3-0.

Mimo, że jest to spotkanie Pucharowe to trudno spodziewać się dużej ilości bramek w pojedynku Valenci z Realem Madryt. Obie ekipy nie prezentują zbyt skutecznej gry, a do tego Królewscy będą musieli poradzić sobie bez Benzemy” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Wracając do pierwszego pojedynku pomiędzy tymi zespołami, który miał miejsce w połowie grudnia to podopieczni Zidana byli tam lepszą drużyną, ale nie potrafili tego potwierdzić strzeloną większą ilością bramek.

Jednak istotne w środowym pojedynku jest to, że w składzie Realu zabraknie Benzemy. Francuz jest najskuteczniejszym zawodnikiem swojej ekipy i można być pewnym, że brak jego w tym starciu będzie odczuwalny.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Valencia od początku sezonu gra niezwykle w defensywie. W dodatku to wszystko przekłada się na zdobyte bramki, których Nietoperze nie strzelają zbyt dużo.

Reasumując, jeśli obie drużyny zagrają podczas tego pojedynku w swoim stylu i nie potraktują tego starcia jako „wakacji” to trudno spodziewać się, że pewnie sporo bramek podczas tej potyczki.

Spotkanie Valencia – Real Madryt można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Valencia – Real Madrytunder 3.51.58BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button