Typ dnia 9 kwietnia [Czwartek]

Czas na spotkania w Counter – Strike. Jedno ze spotkań, jakie zostanie rozegrane w czwartek 9 kwietnia będzie to rywalizacja pomiędzy drużynami FaZe Clan z OG. Faworytami rzecz jasna są tutaj Ci pierwsi i jeśli zagrają na swoim poziomie są wstanie wygrać ten mecz.

FaZe Clan – OG: Typ i analiza

FaZe Clan – OG: Typ i analiza

Drużyna FaZe w ostatnich meczach nie radziła sobie źle co sprawiło, że poprawili swoją pozycję w rankingu na dziewiąte miejsce. Awans, ale o dwie pozycje natomiast zanotowała drużyna OG, która to zajmuje obecnie dwudzieste czwarte miejsce.

Zespół FaZe wreszcie na pewno liczy na zwycięstwo w lidze, ponieważ póki co na trzy pojedynki wszystkie przegrała. Chociaż też trzeba zaznaczyć, że mieli łatwego terminarza, ponieważ mierzyli się z dobrymi zespołami: Fnatic, mousesports oraz Astralis. Z tymi dwiema pierwszymi zespołami byli wstanie nawiązać walkę, ale ostatecznie rezultatami 1-2 przegrywali swoje mecze.

Trzeba powiedzieć, że drużyna FaZe ma dobrą okazję do zrewanżowania się za porażki w pierwszych meczach tego sezonu. Tym bardziej, że rywal przynajmniej zapowiada się spokojnie w ich zasięgu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Drużyna OG trzeba powiedzieć, że we wtorek sprawiła sporą niespodziankę. Po dosyć wyrównanym meczu udało im się pokonać zespół Fnatic, czego z pewnością sami zawodnicy tej drużyny się nie spodziewali. Tym bardziej, że wcześniej chociażby musieli uznać wyższość ekipy NaVi, która obecnie należy do jednych z słabych zespołów w lidze.

Obie drużyny jednak trzeba zaznaczyć, że grały ze sobą blisko tydzień temu. Wówczas bez żadnych większych problemów lepszym zespołem okazała się drużyna FaZe wygrywając już w dwóch mapach 2-0.

BetFan: Kod promocyjny

Pomimo, że ostatnie występy drużyny FaZe na pewno nie były zbyt udane to na pewno są oni faworytami tego pojedynku. Jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników i zagrają, na takim poziomie, na jakim ich stać to trzeba powiedzieć, że powinni wreszcie się przełemać i sięgnąć po zwycięstwo w lidze.

Spotkanie MAD Lions – FunPlus Phoenix można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Isłacz Mińsk – Nioman Grodno11.95BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button