Typ dnia – 9 października (środa)

Czas a spotkania drugiej rudy turnieju Masters w Szanghaju. Jedno z środowych spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy Frtizem, a Khachanovem. Nie da się ukryć, że faworytem tego spotkania jest ten drugi i nie powinien mieć zbyt większych problemów z wygraniem tego pojedynku.

Fritz – Kchachanov: Typ i analiza

Fritz – Kchachanov: Typ i analiza

Mimo, że Frtiz pokazał nie raz się z bardzo dobrej strony. Poza tym posiada ogromne możliwości to jednak od początku sierpnia prezentuje się bardzo słabo. Wygranie pojedynku przychodzi dla niego z wielkim trudem. Przegrywał kolejno z takimi zawodnikami jak Goffin, Lopez, Tsitsipas, Bublik czy też Opelka!

Zwycięstwo odnotował dopiero podczas pierwszej rundy turnieju w Szanchaju. Chociaż trzeba podkreślić zdecydowanie, że mógł również i przegra ten mecz, ponieważ dwa pierwsze sety zakończyły się po TB. Poza tym Verdasco ma swoje najlepsze lata gry za sobą, a do tego na hardzie radzi sobie przeciętnie.

Fritz zawodzi od dłuższego czasu. Nie prezentuje się ten zawodnik na swoim poziomie i ciężko uwierzyć, żeby nagle był wstanie grac na najwyższym poziomie” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Khachanov na pewno do tej rywalizacji przystąpi w dużo lepszym humorze. Ponieważ występował przed tygodniem w Pekinie, gdzie to doszedł do półfinału. Wygrywał tam swoje potyczki z Cuevasem, Chardnym czy też Fogininim. Do tego stoczył zacięta rywalizację z Thiemem. Ostateczne po wyrównanym pojedynku przegrał 2-1.

Poza tym podczas spotkań w Ameryce również prezentował zdecydowanie lepszą dyspozycję od Fritza, gdzie to chociażby w Montrealu doszedł do półfinału, zaś w Cincinnati zanotował trzecią rundę.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Reasumując, obaj na pewno zawodnicy nie znajdują się w swojej najlepszej dyspozycji. Jednak w ostatnim czasie lepiej radzi sobie Khachanov i to właśnie ten zawodnik powinien pokazać swoją klasę w tym spotkaniu i zanotować zwycięstwo.

Spotkania Fritz – Kchachanov  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Fritz – Kchachanov21.41Etoto

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button