Typ dnia: Ajax – Heracles – 22 listopada (niedziela)

Pierwsze niedzielne spotkanie w holenderskiej Eredivisie będzie to pojedynek pomiędzy Ajaxem z Heraclesem. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego spotkania są gospodarze, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Ajax – Heracles: Typ i analiza

Ajax – Heracles: Typ i analiza

Obie drużyny sklasyfikowane są po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli i tym samym na pewno walczą u inne cele. Gospodarze mając dwadzieścia jeden punktów są liderami, zaś piłkarze Hereclesu zdobyli do tej pory osiem punktów co daje im dziesiąte miejsce.

Patrząc na obecną dyspozycję tych ekip to również to znacznie lepiej wygląda po stronie gospodarzy. Piłkarze Ajaxu wygrali cztery ostatnia spotkania i to w dosyć łatwym stylu, gdzie ogrywali kolejno, m.in. Venlo, Sittard, czy Utrecht. W tym samym czasie piłkarze Hercalesu wygrali zaledwie raz.

„Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. I jeśli gospodarze zagrają na swoim poziomie to można śmiało powiedzieć, że nie powinni mieć większych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Ajax gra niezywkle skutecznie w tym sezonie. Fakt, że w ośmiu meczach ta ekipa strzeliła trzydzieści dwie bramki jest tego najlepszym dowodem. W dodatku każdy pamięta chyba ich niedawny wynik z Venlo 13-0!! Gospodarze nie mają najmniejszych szans ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych, które w dodatku bez najmniejszych wykorzystują.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

I trudno spodziewać się,żeby podczas dzisiejszego spotkania mogliby by zmienić taktykę. Mają przecież ki strazytć tutaj swoich rywali, ponieważ od pierwszej minuty z pewnością zagrają Tadić, Antony, Traore, czy Klaassen, któzy nie raz wpisywali się na listę strzelców w tym meczu.

W dodatku trzeba dodać, że zespół Heraclesu na wyjazdach gra fatalnie. Fakt, że w ostatnich pięciu meczach zanotowali cztery porażki i jeden remis jest tego najlepszym dowodem. W dodatku podczas tych meczy stracili całą masę bramek. I trudno spodziewać się, żeby mogłoby się coś zmienić.

Reasumując, faworytami tego spotkania są gospodarze. Ajax przewyższa swoich przeciwników bardzo wyraźnie pod każdym względem. I jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników to powinni pewnie sięgnąć tutaj po komplet punktów.

Spotkanie Ajax – można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Ajax – HeraclesAjax -1.51.41Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button