Typ dnia Aves – Benfica – poniedziałek ( 18 lutego )

Jedyny poniedziałkowy pojedynek w portugalskiej Primieria Liga zostanie rozegrany na Estádio do CD das Aves, gdzie to wystąpią drużyny Aves i Benficy. Zdecydowany faworyt tego boju to gospodarze i każdy inny wynik niż ich zwycięstwo to będzie sporą niespodzianką.

Aves – Benfica – poniedziałek ( 18 lutego )

Aves – Benfica – poniedziałek ( 18 lutego )

Ekipa Aves obecnie zajmuje szesnaste miejsce w lidze z dorobkiem dwudziestu jeden punktów. Ta ekipa walczy o utrzymanie się w lidze. Obecnie znajdują się w strefie spadkowej, ale strata do miejsc dających utrzymanie wynosi zaledwie jeden punktów.

Ostatnie spotkania w wykonaniu ekipy Aves były całkiem dobre. Ponieważ w lidze wygrali cztery z czterech ostatnich pojedynków. Przegrali jedynie z Bragą 2-0. Natomiast komplet punktów zdobyli w konfrontacjach z Setebal, Tondelą oraz Martimo. Owszem nie były to zbyt mocne drużyny, ale w tych potyczkach podopieczni Inacio radzili sobie całkiem dobrze. Chociaż trzeba przyznać, że dzisiaj czeka ich niezwykle trudna przeprawa. Ponieważ można być pewnym, ze Benfica od początku rzuci się na bramkę swoich rywali.

„Mimo, że drużyna Aves ostatnio regularnie punktuje to ciężko będzie im nawiązać walkę z Benficą, która jest znacznie lepsza od swoich rywali.” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Benfica to drużyna o znacznie większym potencjale jak i możliwościach. Co sezon występuje na arenie międzynarodowej, a także gra o najwyższe cele w lidze. Obecnie sklasyfikowani są na drugiej pozycji w portugalskiej Primeira Liga. Jednak nie da się ukryć, że Benfica gra u tytuł Mistrzowski. Obecnie tracą cztery punkty do lidera, ale mają jedno spotkanie rozegrane mniej.

Obecna dyspozycja gości tego pojedynku jest bardzo dobra. Wygrali przecież pięć ostatnich pojedynków. Kolejno przecież pokonywali takie drużyny jak Santa Clara, Guimaraes, Boavista, Sporting czy Nancional. Z tym ostatnim zespołem grali przed tygodniem. I, aż trudno uwierzyć jakim wynikiem zakończył się tamten mecz. Ponieważ Benfica wygrała 10-0!! Podopieczni Lage zagrali kapitalne spotkanie w każdym elemencie. Wszystko im wychodziło. A poza tym zyskali na pewno większą pewność siebie co zresztą powinni potwierdzić to w dzisiejszym pojedynku.

Benfica znajduje się w gazie, gdzie regularnie strzela bramki swoim rywalom. Do tego w czwartek pokonali Galatasray na wyjeździe w Lidze Europejskiej 2-1. Ciężko jest uwierzyć, żeby podopieczni Lage mogliby stracić punkty w tym pojedynku.

Spotkanie Aves – Benfica można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Aves – Benfica21.33STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button