Typ dnia: Blanch – Garin – 31 sierpnia [poniedziałek]

W poniedziałek o awans do drugiej rundy US OPEN powalczą Ulises Blanch z Chrtistanem Garinem. Śmiało można powiedzieć, że faworyt tego meczu jest tylko jeden, czyli Garin.

Blanch – Garin: Typ i analiza

Blanch – Garin: Typ i analiza

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna. Christian zajmuje obecnie osiemnaste miejsce w rankingu ATP. Natomiast Blanc jest to tenisista trzeciej setki, a dokładnie zajmuje on dwieście czterdzieste pierwsze miejsce.

Owszem Garin nie jest to zbyt solidny zawodnik na hardzie, znacznie lepie prezentuje się w clayu, gdzie to w tym sezonie wygrał turniej w Cordobie oraz Rio de Janeiro.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Nie mniej jednak trzeba podkreślić, że jest to znacznie lepiej ułożony zawodnik od swojego przeciwnika. Prezentuje lepszą jakość gry, nie popełnia prostych błędów. Dodatkowo przy swoim podaniu jest bardzo regularny, a tego na pewno nie można powiedzieć o jego przeciwniku.

Blanch na pierwszy rzut oka notował w ostatnich tygodniach dobre wyniki na hardzie. Jednak trzeb wziął pod uwagę fakt, że były to turnieje pokazywane oraz mierzył się z dosyć przeciętnymi zawodnikami.

Jeśli przychodziło mu do spotkań z zawodnikami słabszymi od siebie do przegrywał. Natomiast w rywalizacji z wymagającymi rywalami, jak chociażby McDonald, Mannarino ponosił porażkę.

Reasumując, jeśli Garin zagra na swoim poziomie i przede wszystkim nie zlekceważy swojego rywala to nie powinien mieć tutaj większych problemów z zanotowaniem wygranej. Możliwości na pewno ma znacznie większe od przeciwnika i pozostaje mu to tylko potwierdzić na korcie.

MeczTypKursBukmacher
Blanch – Garin21.32STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button